Maciej Orłoś – dziennikarz Radia Nowy Świat. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Początkowo był związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził między innymi „Teleexpress” i programy kulturalne. Znany jest również z teleturnieju „300 procent normy”. Pracował też w telewizji portalu Wir...


Inne artykuły

HWM Monitor - sprawdzaj temperaturę swojego komputera

Nasze komputery cierpią podczas upałów równie mocno jak my. Przegrzewający się sprzęt jest bolączką zwłaszcza dla użytkowników laptopów. Wysokie temperatury znacząco obniżają żywotność sprzętu – warto więc monitorować temperatury podzespołów, zwłaszcza podcza...

Data publikacji: 16-10-2020

Małżeństwo, które uratowało Romana Polańskiego, z tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Małżeństwo, które uratowało Romana Polańskiego, z tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Stefania i Jan Buchałowie, którzy w czasie II wojny światowej udzielili schronienia 9-letniemu wówczas Romanowi Polańskiemu, zostali pośmiertnie odznaczeni medalami Sprawiedliwi wśród Narodów Świata.

Data publikacji: 16-10-2020

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" na festiwalu filmowym w Tallinie

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" na festiwalu filmowym w Tallinie Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" zakwalifikował się do konkursu debiutów na Tallinn Black Nights Film Festival, który odbędzie się w stolicy Estonii w dniach 13-29 listopada. Obraz produkcji TVN Grupa Discovery podczas 39. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film został nagrodzony pięcioma statuetkami.

Data publikacji: 16-10-2020

CBA w Janowie Podlaskim: Klacz sprzedana trzykrotnie taniej?

Państwowa stadnina tanio i w nietypowych okolicznościach pozbyła się pretendentki do tytułu czempionki świata – informuje środowa (14 października) "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 16-10-2020

Koronawirus w Polsce. Przy obecnej dynamice za dwa tygodnie braknie respiratorów

Wciąż rośnie liczba nowych zakażeń SARS-CoV-2 i przypadków aktywnych w naszym kraju. Czternaście dni - na tyle wystarczy łóżek respiratorowych przy obecnej dynamice rozwoju koronawirusa w Polsce. Tak wynika z modelu matematycznego szacującego wydolność systemu - pisze czwartkowy (15 października) "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 16-10-2020