Marwice. Rolnik zaimponował wyczynami w polu. Miłość wyznał... pługiem

Nietypowe wyznanie miłości rolnika ze wsi Marwice koło Gorzowa Wielkopolskiego rozsławi go na całą Polskę. Z okazji urodzin żony wsiadł w traktor z pługiem i zamienił się w artystę. Materiał Wydarzeń.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia, sobota 10 października

W sobotę padł kolejny rekord zakażeń koronawirusem - po raz pierwszy liczba nowych przypadków przekroczyła 5 000. Wśród nich jest arcybiskup Wiktor Skworc, który uczestniczył w zebraniu episkopatu. Tymczasem cały kraj od soboty znajduje się w żółtej strefie, a premier ogłosił, że od 15 października wracają w sklepach godziny dla seniorów. Funkcjonowanie szkół nie ulegnie na razie zmianie.

Data publikacji: 11-10-2020

Ruszają zapisy do "Nowej Solidarności" Rafała Trzaskowskiego

W sobotę wieczorem uruchomiona została specjalna strona internetowa, za pośrednictwem której można przyłączyć do ruchu Nowa Solidarność Rafała Trzaskowskiego. Oficjalny start inicjatywy zaplanowany jest na 17 października.

Data publikacji: 11-10-2020

Nicolas Cage – słynny hollywoodzki gwiazdor. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

Nicolas Cage, a właściwie Nicholas Kim Coppola, to amerykański aktor i twórca filmowy, który od lat należy do ścisłej czołówki hollywoodzkich gwiazd. Międzynarodową sławę zdobył za sprawą udziału między innymi w takich produkcjach jak „Con Air – lot skazańców&...

Data publikacji: 11-10-2020

Middle-earth: Shadow of Mordor – wymagania sprzętowe

Gry komputerowe dziś proponują graczowi ogromną różnorodność i setki możliwości na spędzenie wolnego czasu. Wiele z nich pozwala nam na wybranie się do mistycznych i baśniowych krain, które znamy z ekranów kin czy stron powieści. Dokładnie tak jest w przypadku gry Middle-earth:...

Data publikacji: 11-10-2020

40 lat temu śpiewał rewolucjonistom, później krytykował reżim. Władze skazały go na zapomnienie

40 lat temu śpiewał rewolucjonistom, później krytykował reżim. Władze skazały go na zapomnienie Irańskie władze wzmocniły siły policyjne przed kliniką w Teheranie, gdzie tłum ludzi opłakuje zmarłego Mohammada Rezę Szadżariana. Mistrz klasycznego śpiewu perskiego zmarł w nocy z czwartku na piątek w wieku 80 lat.

Data publikacji: 11-10-2020