Middle-earth: Shadow of Mordor – wymagania sprzętowe

Gry komputerowe dziś proponują graczowi ogromną różnorodność i setki możliwości na spędzenie wolnego czasu. Wiele z nich pozwala nam na wybranie się do mistycznych i baśniowych krain, które znamy z ekranów kin czy stron powieści. Dokładnie tak jest w przypadku gry Middle-earth:...


Inne artykuły

40 lat temu śpiewał rewolucjonistom, później krytykował reżim. Władze skazały go na zapomnienie

40 lat temu śpiewał rewolucjonistom, później krytykował reżim. Władze skazały go na zapomnienie Irańskie władze wzmocniły siły policyjne przed kliniką w Teheranie, gdzie tłum ludzi opłakuje zmarłego Mohammada Rezę Szadżariana. Mistrz klasycznego śpiewu perskiego zmarł w nocy z czwartku na piątek w wieku 80 lat.

Data publikacji: 10-10-2020

"Świat nam po prostu tego nie zapomni"

"Świat nam po prostu tego nie zapomni" Jedyna forma uprawiania polityki, jaką zna Kaczyński i wielu polityków jego obozu, żywi się konfliktem i podziałami. To będzie eskalować i doprowadzi do nieszczęścia. Dojdzie prawdopodobnie do sytuacji pogromowych, bo to już się nakręca. Polska będzie postrzegana jako obrzydliwe, dość faszyzujące państewko, które część swoich własnych obywateli traktuje jak podludzi - ocenia polska reżyserka Agnieszka Holland w rozmowie z Tomaszem-Marcinem Wroną. 

Data publikacji: 10-10-2020

Koronawirus w Polsce. Brakuje remdesiviru. UE przekaże jeszcze 400 dawek

W całym kraju zaczyna brakować remdesiviru - leku, który skuteczniej od innych chroni pacjentów z koronawirusem przed ryzykiem ciężkich powikłań - pisze we wtorek (6 października) "Gazeta Wyborcza".

Data publikacji: 10-10-2020

Vera Jourova: Wydarzenia w Polsce są niepokojące

"Wydarzenia w Polsce są bardzo niepokojące" - ocenia w środowym (7 października) wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova, odnosząc się do uchwał samorządów o gminach wolnych "od ideologii LGBT".

Data publikacji: 10-10-2020

Harvey J. Alter, Michael Houghton i Charles M. Rice - trzej nobliści, którzy ujarzmili wirusa WZW typu C

Poznaliśmy laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Nagrodzeni J. Alter, Michael Houghton i Charles M. Rice, odkrywając wirusa zapalenia wątroby typu C, wnieśli decydujący wkład w walkę ze stanowiącym globalny problem zdrowotny wirusowym zapaleniem wątroby typu C, chorobą prowadzącą do marskości i raka wątroby.

Data publikacji: 10-10-2020