Missisipi w ogniu – zbrodnia w zmowie milczenia

Przez dziesiątki lat mieliśmy okazję zapoznania się z setkami filmów, które dziś mają rangę kultowych. Wiele z nich zyskało uznanie fanów dzięki niebanalnemu scenariuszowi czy świetnej grze aktorskiej. Jedną z takich produkcji jest film pod tytułem „Missisipi w ogniu&rdquo...


Inne artykuły

Organek: przez cynizm polityków dzielą się zwykli ludzie

Organek: przez cynizm polityków dzielą się zwykli ludzie Ta atmosfera, która w Polsce panuje, nie jest od wczoraj, nie jest od przedwczoraj. Ona tylko podczas wyborów eskalowała i widzieliśmy różne jej fazy - powiedział we "Wstajesz i weekend" w TVN24 muzyk Tomasz Organek. Widzimy bardzo silnie, jak Polska jest podzielona. Wybory pokazały, że Polska jest podzielona na dwie części albo nawet i trzy części - mówił. Podkreślał, że "możemy się różnić poglądami, możemy się wymieniać racjami, ale zawsze musimy pamiętać, że po drugiej stronie jest człowiek".

Data publikacji: 26-07-2020

Zmarł Peter Green. Współtwórca Fleetwood Mac miał 73 lata

Zmarł Peter Green. Współtwórca Fleetwood Mac miał 73 lata Zmarł gitarzysta, współzałożyciel legendarnego zespołu Fleetwood Mac Peter Green. Muzyk miał 73 lata.

Data publikacji: 26-07-2020

Koronawirus w Polsce. "Gazeta Wyborcza" o nowym triku oszustów

Imiona, nazwiska oraz adresy swoich ofiar sprawcy poznają, podsłuchując kanały policyjne, gdy funkcjonariusze odwiedzają osoby będące w kwarantannie - ostrzega w weekendowym wydaniu "Gazeta Wyborcza".

Data publikacji: 26-07-2020

Krzysztof Bosak dla "Plus Minus": Głosowałem na "mniejsze zło"

"Głos połowy moich wyborców nie był głosem na Rafała Trzaskowskiego, ale głosem przeciw PiS i prezydentowi Andrzejowi Dudzie, rozumiem ich" - mówi w wywiadzie w "Plus Minus" kandydat Konfederacji na prezydenta w tegorocznych wyborach Krzysztof Bosak. Jak dodał, sam zagłosował na "mniejsze zło".

Data publikacji: 26-07-2020

"Przegląd": Z kim na orbitę?

W przestrzeni okołoziemskiej mamy wyścig między firmami komercyjnymi – mówi dr hab. Marek Czajkowski, doktor nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członek Polskiego Towarzystwa Stosunków Międzynarodowych i The Academy of Political Science. Rozmawia Bronisław Tumiłowicz.

Data publikacji: 26-07-2020