Mówił po angielsku do Trzaskowskiego. Zaskakująca reakcja prezydenta Warszawy

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski był w niedzielę w woj. podlaskim i odwiedził m.in. Białystok oraz Supraśl. W tym drugim miejscu podszedł do polityka mężczyzna, który mówił po angielsku. Po krótkiej wymianie zdań prezydent Warszawy powiedział: nie masz amerykańskiego akcentu. Brzmisz jak Polak.


Inne artykuły

Pogotowie przeciwpowodziowe na Śląsku

Pogotowie przeciwpowodziowe ogłosił w niedzielę wojewoda śląski w dwóch kolejnych powiatach – raciborskim i wodzisławskim. Od piątku pogotowie obowiązuje na terenie 5 innych i miasta Bielsko-Biała.

Data publikacji: 22-06-2020

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się tatuażem. Spadła na nią fala krytyki

Wiktoria Gąsiewska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, gdzie prezentuje swój nowy tatuaż. Nowy nabytek na ciele dziewczyny wywołał sporą burzę w komentarzach. Jak można się było spodziewać - w obronie swojej ukochanej stanął Adam Zdrójkowski. Co prawda do grona najbardziej wytatuo...

Data publikacji: 22-06-2020

Wilki morskie – szaleńczy plan, który nie może się udać

Historie z czasów drugiej wojny światowej fascynują, przerażają i ciekawią do dziś. Ówczesne zdarzenia niejednokrotnie stały się inspiracją dla filmowych i serialowych produkcji, które ciepło przyjęte zostały nie tylko przez miłośników historii. Jedną z ciekawszych propoz...

Data publikacji: 22-06-2020

Nie żyje Ian Holm

Nie żyje Ian Holm Nie żyje brytyjski aktor Ian Holm, który zasłynął rolami między innymi we "Władcy Pierścieni", "Obcym" i "Rydwanach ognia". Miał 88 lat.

Data publikacji: 22-06-2020

Czy można mieć wakacje od literatury? "Trudno byłoby je zorganizować, a co dopiero wytrzymać"

Czy można mieć wakacje od literatury? "Trudno byłoby je zorganizować, a co dopiero wytrzymać" Mnogość konwencji i pewne przymrużenie oka stanowią kontrapunkt dla poważnych tematów - mówiła w "Xięgarni" Marta Podgórnik, która opisywała swoje wiersze z tomu "Przepowieść w ścinkach".

Data publikacji: 22-06-2020