Na "Diunę" i "Batmana" trzeba będzie poczekać. Kolejne premiery filmowe opóźnione

Na "Diunę" i "Batmana" trzeba będzie poczekać. Kolejne premiery filmowe opóźnione O blisko rok przesunięta została premiera "Diuny", gdzie w główną rolę wciela się Timothee Chalamet. Film ma wejść na ekrany w październiku przyszłego roku. Fani będą musieli poczekać także dłużej na premierę "Batmana" - do marca 2022 roku.


Inne artykuły

Koronawirus. Szczepionka na COVID-19 tylko dla kilku milionów Polaków?

Szczepionka na koronawirusa trafi do kilku milionów Polaków, na pewno otrzymają ją seniorzy oraz pracownicy medyczni; szczepienia nie będą obowiązkowe - informuje we wtorek (6 października) "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 07-10-2020

Koronawirus w Polsce. Brakuje remdesiviru. UE przekaże jeszcze 400 dawek

W całym kraju zaczyna brakować remdesiviru - leku, który skuteczniej od innych chroni pacjentów z koronawirusem przed ryzykiem ciężkich powikłań - pisze we wtorek (6 października) "Gazeta Wyborcza".

Data publikacji: 07-10-2020

Stany Zjednoczone: Pajęczyna jako z horroru

W lesie w amerykańskim Missouri odkryto potężną pajęczynę. Sieć była wielkości dorosłego człowieka.

Data publikacji: 07-10-2020

Harvey J. Alter, Michael Houghton i Charles M. Rice - trzej nobliści, którzy ujarzmili wirusa WZW typu C

Poznaliśmy laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Nagrodzeni J. Alter, Michael Houghton i Charles M. Rice, odkrywając wirusa zapalenia wątroby typu C, wnieśli decydujący wkład w walkę ze stanowiącym globalny problem zdrowotny wirusowym zapaleniem wątroby typu C, chorobą prowadzącą do marskości i raka wątroby.

Data publikacji: 07-10-2020

Przełomowe odkrycie spod Wezuwiusza. Mózg sprzed 2 tys. lat zmieniony... w szkło

Zespołowi włoskich naukowców badających szczątki jednej z ofiar wybuchu wulkanu Wezuwiusz, udało się zabezpieczyć nietknięte komórki mózgowe. Należą one do mężczyzny, który w chwili śmierci miał około 25 lat. Badacze podkreślają, że to pierwsze tak dobrze zachowane tkanki z tego okresu.

Data publikacji: 07-10-2020