Najnowocześniejszy symulator lotniczy w Polsce. W środku zapominamy, że to tylko wizualizacja

Enter Air, największa linia czarterowa w Polsce, otworzyła swoje centrum treningowe z symulatorem. To pierwsze tej klasy urządzenie w kraju.


Inne artykuły

Koronawirus w Polsce i na świecie. Raport Dnia - niedziela, 13 września

W niedzielę potwierdzono w Polsce 502 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 6 kolejnych osób. Już piaty dzień z rzędu liczba zakażonych w ponad 10-milionowych Czechach przekroczyła tysiąc dziennie (1541). Czytaj nasz Raport Dnia.

Data publikacji: 14-09-2020

Koronawirus w szpitalu we Włocławku. Już 35 zakażonych

O kolejne pięć osób wzrosła grupa zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Łącznie wirusa stwierdzono u 35 osób - 14 pacjentów i 21 pracowników — poinformował w niedzielę rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego Adrian Mól.

Data publikacji: 14-09-2020

Okradali Ducha Bielucha. Zniknęło 30 tys. zł

Nie mniej niż 30 tys. zł przywłaszczyło sobie dwoje pracowników Chełmskich Podziemi Kredowych. Pieniądze za bilety od turystów, zamiast do kasy, trafiały do ich kieszeni. Złodzieje przyznali się do winy. Trwa ustalanie dokładnej skradzionej kwoty.

Data publikacji: 14-09-2020

Natalia Kukulska – wykonawczyni „Puszka okruszka”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Natalia Kukulska jest polską piosenkarką i producentką muzyczną. Można śmiało powiedzieć, że kariera muzyczna była jej pisana – jest córką Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Jej pierwsze utwory, takie jak „Puszek okruszek” czy „Co powie tata” trwale...

Data publikacji: 14-09-2020

Dylemat społeczny – czy jesteśmy więźniami social mediów?

Dziś z mediów społecznościowych korzystają niemal wszyscy – na Facebooku, Instagramie czy Twitterze znajdziemy zarówno bardzo młodych, jak i nieco bardziej wiekowych użytkowników. Wszystkie możliwości internetowych serwisów kuszą i pociągają – trzeba jednak zd...

Data publikacji: 14-09-2020