Naukowcy: chodzenie spać między godz. 22 a 23 jest najzdrowsze dla serca

Obszerne badanie wskazało, że osoby chodzące spać po północy mają o 25 proc. wyższe ryzyko rozwoju chorób układu krążenia, niż zasypiające między godz. 22 a 23. Zasypianie zbyt wczesne również szkodzi.


Inne artykuły

Prezydent Olsztyna: włamano się na moje konto na Twitterze, zgłaszam sprawę policji

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował, że nieznani sprawcy włamali się na jego konto na Twitterze i zamieścili na nim kilka wpisów, z którymi - jak podał Grzymowicz - on sam się nie utożsamia. Zapowiedział, że zgłosi sprawę organom ścigania.

Data publikacji: 15-11-2021

Wiceszef MSZ: czeka nas niespokojna noc

Na podstawie doniesień od Straży Granicznej wygląda na to, że czeka nas niespokojna noc - powiedział Piotr Wawrzyk, wiceszef MSZ. Jak przyznała Straż Graniczna, Białorusini przygotowują dużą próbę forsowania granicy i mają pomagać migrantom w przejściu do Polski. W rejon koczowiska w Kuźnicy docierają kolejne grupy uzbrojonych funkcjonariuszy, a migranci otrzymali od białoruskich służb m.in. gaz.

Data publikacji: 15-11-2021

SG: Białorusini mają pomagać migrantom w przejściu do Polski. Co się dzieje na granicy?

Jak przyznała Straż Graniczna, Białorusini przygotowują dużą próbę forsowania granicy i mają pomagać migrantom w przejściu do Polski. W rejon koczowiska w Kuźnicy docierają kolejne grupy uzbrojonych funkcjonariuszy, a migranci otrzymali od białoruskich służb m.in. gaz.

Data publikacji: 15-11-2021

Astronomiczna kwota za "Pana Wilsona". Piłka z filmu z Tomem Hanksem hitem na aukcji

Astronomiczna kwota za "Pana Wilsona". Piłka z filmu z Tomem Hanksem hitem na aukcji Piłka z filmu "Cast Away: Poza światem" została sprzedana na aukcji pamiątek filmowych za 230 tysięcy funtów, czyli równowartość około 1,2 milionów złotych. Na przedmiocie, który stał się jedynym przyjacielem głównego bohatera filmu, zachowała się plama bordowej farby, która miała udawać odcisk zakrwawionej dłoni bohatera granego przez Toma Hanksa.

Data publikacji: 15-11-2021

Britney Spears zwolniona z kurateli. Odzyskała kontrolę nad swoim życiem po 13 latach

Britney Spears zwolniona z kurateli. Odzyskała kontrolę nad swoim życiem po 13 latach Britney Spears została w piątek zwolniona spod nałożonej na nią w 2008 roku kurateli. Gwiazda pop od ponad dwóch lat walczyła przed sądem o zniesienie bądź zmianę warunków trwającego od 13 lat nadzoru nad jej życiem prywatnym i majątkiem wartym 60 milionów dolarów.

Data publikacji: 15-11-2021