Naukowcy z UJ: Niewyspany człowiek dochodzi do siebie nawet tydzień

Po długotrwałym okresie niewysypiania się parametry organizmu nie wracają do normy jeszcze przez siedem dni - odkryli naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Inne artykuły

Pakistan. 4-latek najmłodszym pacjentem z bionicznym ramieniem

4-latek z Pakistanu został najmłodszym pacjentem na świecie, któremu wszczepiono bioniczną kończynę. Chłopiec stracił rękę w wypadku. Zdaniem lekarzy nowe ramię pozwoli dziecku wrócić do normalnego życia.

Data publikacji: 03-09-2021

Wydarzenia24. Ruszyła najnowsza stacja informacyjna

Punktualnie o godzinie 6:00 ruszyły Wydarzenia24. Stacja informacyjna powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia.

Data publikacji: 03-09-2021

Konfederacja chce zawiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez Adama Niedzielskiego

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez ministra zdrowia. - Minister grozi i podżega do popełnienia przestępstwa dyskryminacji, segregacja bowiem to dyskryminacja - powiedział Braun.

Data publikacji: 03-09-2021

El. MŚ 2022. Polska pokonała Albanię 4:1

Polscy piłkarze pokonali w Warszawie Albanię 4:1 (2:1) w meczu eliminacji mistrzostw świata. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Robert Lewandowski, debiutujący w kadrze Adam Buksa, Grzegorz Krychowiak oraz Karol Linetty.

Data publikacji: 03-09-2021

Stan wyjątkowy. W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenia Rady Ministrów i MSWiA

W czwartek po godzinie 22 w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ograniczeń wolności i praw w związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego. Obostrzenia w niej zawarte obejmują 183 miejscowości w pasie przy granicy polsko-białoruskiej. Ponadto upubliczniono rozporządzenie MSWiA ws. ograniczenia posiadania broni palnej. Rozporządzenia wchodzą w życie natychmiast.

Data publikacji: 03-09-2021