Nepotyzm w warszawskich spółkach miejskich? "Taka sytuacja byłaby karygodna"

- Jeżeli taka sytuacja miałaby miejsce w Warszawie, byłaby absolutnie karygodna - mówił o możliwym obsadzaniu członków rodzin na stanowiskach w warszawskich spółkach Paweł Zalewski, poseł Koalicji Obywatelskiej. W programie Debata Dnia obiecał, że to sprawdzi.


Inne artykuły

Koronawirus w Polsce i na świecie. Raport dnia - piątek, 11 września

W piątek potwierdzono w Polsce 594 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 10 kolejnych osób. Piątek jest też dniem, w którym minęło pół roku od ogłoszenia pandemii przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Na COVID-19 zmarło dotychczas ponad 903 tys. ludzi w 188 krajach świata.

Data publikacji: 12-09-2020

Eurojackpot. Gigantyczna wygrana w Polsce

Tylko jedna osoba trafiła wszystkie szczęśliwe numery w loterii Eurojackpot. Szczęśliwiec, który kupił kupon pod Warszawą zgarnie 96 805 666,90 zł.

Data publikacji: 12-09-2020

Krzysztof Gonciarz – podróżujący youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Krzysztof Gonciarz jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Rozpoznawalność przyniosły mu przede wszystkim dwa kanały prowadzone w serwisie YouTube – komediowy „Zapytaj Beczkę” oraz wideoblog „Krzysztof Gonciarz”, w którym opowiada o swoich l...

Data publikacji: 12-09-2020

Ostatni Mohikanin (1992) - miłość w cieniu wojny

"Ostatni Mohikanin" to film nakręcony w 1992 roku, który jednak do dziś cieszy się mianem jednego z najbardziej kultowych w historii kinematografii. Produkcja skupia się na losach pewnego Indianina, który dla miłości gotowy jest do każdego poświęcenia.  Tytuł oryginalny: The Last...

Data publikacji: 12-09-2020

Nie żyje Gienek Loska. Wokalista zmarł w rodzinnym mieście

Nie żyje Gienek Loska. Wokalista zmarł w rodzinnym mieście Gienek Loska nie żyje. Informację przekazała Polska Fundacja Muzyczna. Wokalista zmarł w środę wieczorem w domu swojej mamy, która opiekowała się nim od momentu, gdy doznał wylewu. Artysta miał 45 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek w rodzinnym mieście na Białorusi.

Data publikacji: 12-09-2020