"Niedobór witaminy D znacznie zwiększa zagrożenie zakażeniem koronawirusem". Znamy ryzyko

Niedobór witaminy D w organizmie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o 77 proc. - twierdzą lekarze z międzynarodowego zespołu badawczego. Naukowcy przeprowadzili testy na grupie blisko 500 osób.


Inne artykuły

Koronawirus w Polsce i na świecie. Raport Dnia - piątek, 4 września

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 691 osób; zmarło kolejnych ośmiu chorych - podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Resort przedstawił też nową listę żółtych i czerwonych stref. Natomiast na Ukrainie stan chorej na Covid-19 Julii Tymoszenko poprawił się. Przeczytaj Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 05-09-2020

Prof. Jerzy Mellibruda nie żyje. Autorytet w problematyce uzależnień miał 82 lata

W czwartek w wieku 82 lat zmarł Jerzy Mellibruda. Profesor specjalizował się w obszarze problematyki uzależnień.

Data publikacji: 05-09-2020

Liga Narodów: porażka reprezentacji Polski z Holandią

W inauguracyjnym występie piłkarskiej Ligi Narodów reprezentacji Polski przegrała w Amsterdamie z Holandią 0:1. Jedyną bramkę zdobył w 61. minucie meczu zdobył Steven Bergwijn. To pierwsze spotkanie kadry narodowej w 2020 roku.

Data publikacji: 05-09-2020

Reese Witherspoon – laureatka Oscara za „Spacer po linie”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Reese Witherspoon jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd kina. Chociaż aktorka występowała w wielu gatunkach filmowych, najbardziej zasłynęła dzięki rolom w komediach romantycznych, takim jak „Legalna blondynka” czy „Dziewczyna z Alabamy”. Gwiazda ma na swoim k...

Data publikacji: 05-09-2020

Amazon Prime Video idzie w klasyki. Na platformie "Z archiwum X" i AHS!

Amazon Prime Video jest platformą streamingową, ale w Polsce jeszcze nie jest tak popularne jak w USA. Wszystko jednak wskazuje na to, że kiedy zrobi się popularniejszy - może zdetronizować Netflixa i HBO GO. Amerykański serwis ma niewygórowaną cenę, wiele oryginalnych produkcji serialowych c...

Data publikacji: 05-09-2020