Niekryty Krytyk – nie tylko youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Niekryty Krytyk jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Zakres jego działalności jest jednak o wiele szerszy – jest również prezenterem radiowym, publicystą, autorem licznych książek oraz nauczycielem angielskiego. Największą popularność przyniosły mu serie „...


Inne artykuły

Miłość gwarantowana – uczuciowy zawód jest zaledwie początkiem

W dobie internetowych serwisów randkowych coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki sposób poszukiwania swojej drugiej połówki. Poszukiwania te nie zawsze jednak przynoszą oczekiwany skutek. Przekonać się o tym ma bohater filmu pod tytułem „Miłość gwarantowana&...

Data publikacji: 15-09-2020

Nowe losy Joanny Chyłki od października w Playerze

Nowe losy Joanny Chyłki od października w Playerze Magdalena Cielecka wraca w roli niepokornej adwokatki Joanny Chyłki. Tym razem Chyłka zaangażowana zostanie w sprawę podwójnego morderstwa. Trzeci sezon serialu "Chyłka - Rewizja" w całości dostępny jest w serwisie Player.pl. Na antenie TVN jesienią pojawi się drugi sezon: "Chyłka - Kasacja".

Data publikacji: 15-09-2020

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN W sobotę w TVN można było obejrzeć, jak powstawał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Powtórkę TVN wyemituje 20 września.

Data publikacji: 15-09-2020

Zuzanna Rudzińska-Bluszcz: Koronawirus pretekstem do ograniczania praw

Rzecznik praw obywatelskich nie walczy na żadnej barykadzie, nie opowiada się po żadnej ze stron; jest tym, który asekuruje kobiety, dzieci i starszyznę - mówi w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" kandydatka społeczna na Rzecznika Praw Obywatelskich Zuzanna Rudzińska-Bluszcz.

Data publikacji: 15-09-2020

Jarosław Kaczyński dla "Sieci": Ci, którzy nie walczyli, przegrali

"Ci, którzy nie walczyli - przykładów z Europy nie brakuje - przegrali. Ja ręki do tego, żebyśmy przegrywali z tym, co uważam za zagrażające samym fundamentom naszej cywilizacji, nie przyłożę" - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Data publikacji: 15-09-2020