Noszenie maseczek sprzyja nieświeżemu oddechowi. Dentysta o szczegółach

Noszenie maseczki nie zmniejsza ilości wytwarzanej śliny. - Jedynym prawdziwym skutkiem zasłaniania twarzy jest gorsze nawodnienie jamy ustnej. Gdy nosimy maskę, rzadziej pijemy - wyjaśnia chirurg stomatolog Christophe Lequart. To z kolei może prowadzić do nieświeżego oddechu.


Inne artykuły

Nie wszyscy senatorowie PiS poprą "piątkę dla zwierząt"? Padają nazwiska

Ustawa futerkowa, na której tak zależy Jarosławowi Kaczyńskiemu, trafiła do Senatu. Politycy partii zapewniają publicznie, że ich senatorowie poprą zaproponowane zmiany w prawie. – Zdecydowana większość będzie głosować zgodnie z ustaleniami partyjnymi – przekazał Stanisław Karczewski z PiS. Interia poznała nazwiska senatorów, którzy podczas głosowania mogą stanąć okoniem.

Data publikacji: 09-10-2020

"Zdrowych zamyka się w kwarantannie. Należy dać pacjentom możliwość wyboru terapii"

- Ludzi zdrowych zamyka się w kwarantannie, odbiera wolność i to właśnie jest niecywilizowane. Należy pozostawić pacjentom możliwość wyboru terapii, której chcą się poddać, a lekarzom pozostawić swobodę leczenia - przekonywał Grzegorz Braun. Senator PSL-Koalicji Polskiej Jan Filip Libicki mówił, że nie życzy nikomu zakażenia, ale być może to jedyna droga, by niektórzy uwierzyli, że wirus istnieje.

Data publikacji: 09-10-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Czwartek, 8 października

Zgodnie z zapowiedzią premiera, cała Polska zostanie żółtą strefą z dodatkowymi obostrzeniami, a za brak maseczki grozić będzie mandat. Szef rządu nie wykluczył także możliwości wprowadzenia stanu wyjątkowego. Informacje te zostały przekazane w dniu, w którym na całym świecie odnotowano rekordową liczbę nowych potwierdzonych przypadków infekcji. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 09-10-2020

Magdalena Ogórek – prezenterka z polityczną przeszłością. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Magdalena Ogórek jest polską prezenterką telewizyjną, historyczką i doktorem nauk humanistycznych. Znana jest między innymi z takich programów jak „W tyle wizji”, „Minęła dwudziesta” i „Studio Polska”. Jej teksty pojawiały się na łamach tygodnika &bd...

Data publikacji: 09-10-2020

Park Jurajski (1993) - walka o życie z krwiożerczymi gadami

"Park Jurajski" to film nakręcony w 1993 roku, który do dziś jest jednym z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych filmów w historii. Dinozaury zostały sklonowane i umieszczone w parku rozrywki. Pewnego dnia dochodzi w nim do awarii i goście muszą walczyć o życie z prehistorycznymi bes...

Data publikacji: 09-10-2020