„O mnie się nie martw” - ruszyły prace na planie 13. sezonu serialu

Jak podaje portal Wirtualne Media, w pierwszych tygodniach czerwca rozpoczęły się zdjęcia do trzynastego sezonu serialu „O mnie się nie martw”. O wystartowaniu prac na planie poinformowała również na swoim instagramowym profilu Karolina Bacia, która w serialu wciela się w j...


Inne artykuły

Zdjęcia, memy, wycinki, zapiski... Dołóż swoją cegiełkę do "Archiwum Pandemii A.D. 2020"

Zdjęcia, memy, wycinki, zapiski... Dołóż swoją cegiełkę do "Archiwum Pandemii A.D. 2020" Pokaż jak wygląda twoje życie w czasie pandemii COVID-19. Zdradź swoje sposoby na przetrwanie izolacji i zostań kronikarzem. 33 państwowe archiwa zbierają "pamiątki" z czasu walki z koronawirusem. Nadesłane zdjęcia, filmiki, zapiski, a nawet memy trafią do specjalnej kolekcji.

Data publikacji: 17-06-2020

Ceremonia rozdania Oscarów przełożona z powodu pandemii

Ceremonia rozdania Oscarów przełożona z powodu pandemii Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej poinformowała, że ceremonia rozdania Oscarów za 2020 rok została z powodu pandemii COVID-19 przełożona. Gala odbędzie się 25 kwietnia 2021 roku.

Data publikacji: 17-06-2020

Łukasz Szumowski w "Do Rzeczy": Nie możemy kontrolować epidemii

W pełni nie można kontrolować epidemii, reagujemy jednak na tyle sprawnie, że mówiąc obrazowo: gasimy pożar natychmiast, gdy tylko zaczyna się palić ściółka - powiedział w wywiadzie dla "Do Rzeczy" minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Data publikacji: 17-06-2020

​Ojciec Igora Stachowiaka: Mojego syna udusili policjanci, sprawę znowu umorzono

"Mój syn został uduszony przez policjantów, w ostatniej fazie rzuciło się na niego siedmiu funkcjonariuszy, ale poznańska prokuratura znowu umorzyła sprawę. Nie widzi związku między znęcaniem się przez policjantów, którzy dusili mojego syna, a jego śmiercią na podłodze komisariatu" - mówi ojciec Igora Stachowiaka na łamach "Głosu Wielkopolski". Mężczyzna zapowiada złożenie kolejnego zażalenia.

Data publikacji: 17-06-2020

Astronauci z kapsuły Dragon są już na pokładzie ISS

Dwaj amerykańscy astronauci Robert Behnken i Douglas Hurley z kapsuły Dragon są już na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Misja firmy SpaceX miliardera Elona Muska oraz NASA przebiegła w weekend bez zakłóceń.

Data publikacji: 17-06-2020