O ziemi, ogniu, powietrzu i wodzie - Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 22-24 czerwca

Jak połączyć interesy przedsiębiorców i ochronę środowiska? Czy ekonomia i ekologia idą w parze? Cele cywilizacyjne i energetyczne kraju oraz rekomendacje dalszych działań zostaną omówione w trakcie Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w dniach 22-24 czerwca pod patronatem premiera Mateusza Morawieckiego oraz wicepremier i minister rozwoju Jadwigi Emilewicz.


Inne artykuły

Sensacyjne nagranie. Rodzina amurskich tygrysów nad brzegiem jeziora [WIDEO]

Największe na świecie drapieżne koty zostały nagrane przez fotopułapkę nad brzegiem jeziora w rezerwacie przyrody Kraina Leoparda na Dalekim Wschodzie Rosji. To unikalne nagranie - tamtejszym przyrodnikom pierwszy raz udało się uwiecznić czteroosobową rodzinę amurskich tygrysów u wodopoju. Gatunek ten znajduje się na granicy wymarcia.

Data publikacji: 22-06-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Niedziela, 21 czerwca

Resort zdrowia poinformował w niedzielę o 311 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Oznacza to, że w sumie zachorowało 31 931 osób. Na Covid-19 zmarło kolejnych 10 chorych, a liczba wszystkich ofiar sięgnęła 1356. Epidemia nie zwalnia również w Niemczech. Współczynnik reprodukcji koronawirusa wzrósł tam z 1,79 do 2,88. Aby epidemia zaczęła wygasać musi on wynosić mniej niż jeden.

Data publikacji: 22-06-2020

Mówił po angielsku do Trzaskowskiego. Zaskakująca reakcja prezydenta Warszawy

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski był w niedzielę w woj. podlaskim i odwiedził m.in. Białystok oraz Supraśl. W tym drugim miejscu podszedł do polityka mężczyzna, który mówił po angielsku. Po krótkiej wymianie zdań prezydent Warszawy powiedział: nie masz amerykańskiego akcentu. Brzmisz jak Polak.

Data publikacji: 22-06-2020

Pogotowie przeciwpowodziowe na Śląsku

Pogotowie przeciwpowodziowe ogłosił w niedzielę wojewoda śląski w dwóch kolejnych powiatach – raciborskim i wodzisławskim. Od piątku pogotowie obowiązuje na terenie 5 innych i miasta Bielsko-Biała.

Data publikacji: 22-06-2020

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się tatuażem. Spadła na nią fala krytyki

Wiktoria Gąsiewska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, gdzie prezentuje swój nowy tatuaż. Nowy nabytek na ciele dziewczyny wywołał sporą burzę w komentarzach. Jak można się było spodziewać - w obronie swojej ukochanej stanął Adam Zdrójkowski. Co prawda do grona najbardziej wytatuo...

Data publikacji: 22-06-2020