Ogromna asteroida przeleciała tuż obok ziemi. Nikt jej nie zauważył

Ogromna asteroida 2021 SG 16 września przeleciała bardzo blisko Ziemi. W kluczowym momencie była dwukrotnie bliżej planety niż Księżyc. Asteroida miała średnicę porównywalną z rozpiętością skrzydeł samolotu Boeing 747 JumboJet.


Inne artykuły

Wielkopolskie. Zatrzymano 41-latka, który potrącił 13-letnią rowerzystkę i uciekł z miejsca wypadku

Zatrzymano 41-latka, który jest podejrzany o potrącenie 13-letniej rowerzystki, nieudzielenie pomocy poszkodowanej, a także kierowanie w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Data publikacji: 24-09-2021

Donald Tusk: propozycja zmiany konstytucji to test na intencje PiS

- Propozycja zmiany konstytucji, by utrudnić wyjście z UE, to test na intencje PiS - powiedział szef PO Donald Tusk. Poinformował, że pod projektem zebrano wystarczającą liczbę podpisów parlamentarzystów i w poniedziałek zostanie on skierowany do Sejmu.

Data publikacji: 24-09-2021

Wrocław. Śmierć 25-letniego Ukraińca. Drugi policjant wydalony ze służby

Komendant wojewódzki policji we Wrocławiu z dniem 24 września zwolnił ze służby kolejnego, drugiego z policjantów biorących udział w interwencji, jaka miała miejsce w dniu 30 lipca we wrocławskiej izbie wytrzeźwień. Zmarł po niej 25-letni obywatel Ukrainy.

Data publikacji: 24-09-2021

Agata Kulesza odsłoniła swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ulicy Piotrkowskiej

Agata Kulesza odsłoniła swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ulicy Piotrkowskiej Agata Kulesza odsłoniła swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ulicy Piotrkowskiej. Aktorce towarzyszyła między innymi przyjaciółka i sąsiadka - Katarzyna Nosowska, która po oficjalnej uroczystości udostępniła Kuleszy swój profil na Instagramie, by mogła pozdrowić swoich fanów.

Data publikacji: 24-09-2021

Pierwszy koncert Rolling Stones po śmierci Charliego Wattsa. "Modlimy się i gramy dla ciebie"

Pierwszy koncert Rolling Stones po śmierci Charliego Wattsa. "Modlimy się i gramy dla ciebie" Rolling Stones pojechali w trasę koncertową, pierwszą po śmierci perkusisty grupy Charliego Wattsa. Po wyjściu na scenę, Mick Jagger powiedział, że "wszyscy tęsknimy za Charliem". - Charlie, modlimy się za ciebie i gramy dla ciebie - wyznał gitarzysta Ronnie Wood.

Data publikacji: 24-09-2021