Opalała się na plaży, przejechał ją samochód widmo

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafiła 24-latka, która opalając się na plaży w Jaworze (woj. dolnośląskie), została najechana przez samochód. Okazało się, że zaparkowane na górce auto stoczyło się. Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.


Inne artykuły

Konopie na warszawskim trawniku. Obok tabliczka: "Nie wpuszczać psów" [ZDJĘCIA]

Mała łączka na warszawskim Bemowie, a na niej mnóstwo konopii. O nietypowym znalezisku powiadomił straż miejską zaniepokojony mieszkaniec. Z kolei funkcjonariusze zwrócili uwagę na tabliczkę z ostrzeżeniem, by do nielegalnych roślin nie dopuszczać psów.

Data publikacji: 28-07-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Poniedziałek 27 lipca

W poniedziałek potwierdzono 337 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło pięć kolejnych osób. Jednym z ognisk COVID-19 jest wesele w Gorzycach (woj. podkarpackie), gdzie okazało się, że zakażona jest panna młoda. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska zdradził, kiedy zapadnie decyzja o powrocie dzieci do szkół. Z kolei w Stanach Zjednoczonych rozpoczynają się testy szczepionki na ludziach.

Data publikacji: 28-07-2020

Mikołaj Roznerski zostanie prowadzącym śniadaniówki?!

Mikołaja Roznerskiego zna chyba każdy, kto chociaż raz oglądał „M jak miłość” lub był na jakimś filmie polskiej produkcji w kinie. Mimo, że na koncie brak spektakularnych ról, za które mógłby zdobyć ważne filmowe nagrody, to ludzie i tak go uwielbiają. Zdążył już sob...

Data publikacji: 28-07-2020

Egzorcysta – polska kreskówka dla dorosłych

Kreskówki i produkcje animowane najczęściej kojarzone są z młodszymi widzami. Niektóre z nich są jednak z całą pewnością skierowane do nieco starszego odbiorcy. Tego typu produkcji nie brakuje też na naszym krajowym podwórku. Doskonałym przykładem może być tutaj serial „Eg...

Data publikacji: 28-07-2020

Oglądali film na lotnisku, siedząc w kabinach samolotów. "Możemy być pierwsi na świecie"

Oglądali film na lotnisku, siedząc w kabinach samolotów. "Możemy być pierwsi na świecie" Na lotnisku w Pile zorganizowano kino samolotowe. Film puszczano na telebimie, a oglądano go z kabin około 20 maszyn. - Starałem się poszukać drugiego takiego kina i nie znalazłem - mówi Jędrzej Król z Aeroklubu Ziemi Pilskiej, organizator wydarzenia.

Data publikacji: 28-07-2020