Ostatni dzień kampanii wyborczej [ZAPIS RELACJI]

Podczas ostatniego dnia kampanii wyborczej śledziliśmy każdy krok kandydatów na prezydenta. Sprawdź, co wydarzyło się na finiszu walki o fotel głowy państwa.


Inne artykuły

Cisza wyborcza w Polsce

O północy z piątku na sobotę rozpoczęła się cisza wyborcza przed wyborami prezydenckimi; potrwa do końca głosowania - do godz. 21 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz kandydatów. Zakaz obowiązuje też w internecie.

Data publikacji: 27-06-2020

Żona Bartosza Żukowskiego opowiedziała, że nadal musi spłacać jego długi

Już pięć lat temu w mediach pojawiła się informacja, że Bartosz Żukowski, znany z roli Waldusia w „Świecie według Kiepskich”, rozwodzi się ze swoją żoną - Ewą Coll. To było dla wielu spore zaskoczenie, ponieważ byli oni bardzo zgodną i szczęśliwą parą. Później na jaw zaczęły wycho...

Data publikacji: 27-06-2020

Dzika rzeka – spływ w walce o życie

Thrillery to jeden z najchętniej wybieranych gatunków kinowych. Pełne akcji filmy potrafią przyciągnąć nas do ekranu nawet na długie godziny. Najczęściej prezentują nam one niebanalną historię i plot twist, który sprawia, że główni bohaterowie muszą walczyć o przetrwanie lub życ...

Data publikacji: 27-06-2020

Święty Michał depczący szatana kojarzy im się ze śmiercią Floyda. Chcą przeprojektowania orderu

Święty Michał depczący szatana kojarzy im się ze śmiercią Floyda. Chcą przeprojektowania orderu Aktywiści na rzecz walki z rasizmem w internetowej petycji zażądali przeprojektowania jednego z najważniejszych brytyjskich odznaczeń - Orderu Świętego Michała i Świętego Jerzego. Według nich, wizerunek świętego Michała, który na awersie orderu trzyma nogę na głowie szatana, przypomina śmierć George'a Floyda.

Data publikacji: 27-06-2020

"Bo rzeczywistość staje się dowcipem", "bo nie chcę być ciągle zlewana". #milionypowodów, by iść na wybory

"Bo rzeczywistość staje się dowcipem", "bo nie chcę być ciągle zlewana". #milionypowodów, by iść na wybory W ramach akcji #milionypowodów do pójścia na wybory zachęcają piosenkarze, aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy. Przekonują, że każdy oddany głos ma znaczenie.

Data publikacji: 27-06-2020