Otyłość wpływa na przebieg Covid-19? Wyniki badania

Osoby o wysokim BMI są bardziej zagrożone ciężkim przebiegiem COVID-19 niezależnie od wieku, płci, przynależności rasowej i innych parametrów zdrowotnych - pokazuje obszerna analiza.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Niedziela, 18 października

W niedzielę odnotowano 8536 nowych przypadków zakażeń koronawirusem, zmarło 49 osób. W szpitalu w Gorlicach zmarł były senator Stanisław Kogut, który chorował na COVID-19. Kwarantannę zakończył premier Mateusz Morawiecki. Z kolei wynik testu na obecność koronawirusa zamiast do szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego trafił do... senatora Michała Kamińskiego.

Data publikacji: 19-10-2020

Koronawirus. Szpital tymczasowy powstanie na Stadionie Narodowym

Na Stadionie Narodowym ma powstać szpital tymczasowy. Informację tę w rozmowie z polsatnews.pl potwierdził szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to właśnie szef KPRM ma nadzorować prace, a obiekt ma być gotowy już w najbliższym tygodniu.

Data publikacji: 19-10-2020

Wieniawa. 30 pracowników podstawówki zakażonych koronawirusem

Około 30 pracowników szkoły podstawowej w Wieniawie w pow. przysuskim (Mazowieckie) jest zarażonych koronawirusem . Z tego powodu od poniedziałku zajęcia szkolne będą prowadzone zdalnie.

Data publikacji: 19-10-2020

Bajm – zespół Beaty Kozidrak. Historia, członkowie, utwory, płyty, nagrody, Instagram

Bajm to polski zespół, który wykonuje muzykę z gatunku pop i pop-rock. Od momentu jego założenia w 1978 roku skład zespołu wielokrotnie ulegał zmianie. Nieprzerwanie należy do niego jedynie wokalistka, Beata Kozidrak. Grupa jest znana z takich przebojów jak „Co mi Panie da...

Data publikacji: 19-10-2020

Kto odwiedzał Twój profil na Facebooku?

Facebook to obecnie niezaprzeczalnie największy portal społecznościowy w sieci. Korzystają z niego miliardy użytkowników i ciężko znaleźć osobę, która nie posiada konta na niebieskim portalu. Wiąże się to także z pewną ceną, jaką płacimy za obecność w serwisie. Każdy może odwiedzić nas...

Data publikacji: 19-10-2020