Pełnomocnik ds. przestrzeni kosmicznej. Nowe stanowisko w MON

W MON zostanie powołany pełnomocnik ministra obrony narodowej do spraw przestrzeni kosmicznej, który ma przygotować strategię resortu w tej dziedzinie. Decyzja szefa MON w tej sprawie została opublikowana w poniedziałek w Dzienniku Urzędowym MON.


Inne artykuły

Ktoś porzucił dziewięć szczeniaków. Tuż obok torów kolejowych

Co kilka dni otrzymujemy nowe zgłoszenia o porzuconych na łące lub w lesie szczeniakach. Tym razem jakiś chyba niezrównoważony psychicznie właściciel wywiózł je w szczere pole pod Ostrołęką i pozostawił przy torach kolejowych - pisze Pogotowie dla Zwierząt. Trasą, na której porzucono zwierzęta, często kursują pociągi. Na szczęście czworonogi zostały uratowane przez przypadkowego rowerzystę.

Data publikacji: 20-05-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 19 maja

Dotychczas w Polsce potwierdzono 19 268 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. We wtorek odnotowano 356 nowych przypadków. Zmarło łącznie 948 osób, a 7903 wyzdrowiały. Wśród mieszkańców Łomży nie ma nikogo z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Ostatni pacjent został zdiagnozowany 7 maja. Minister edukacji podał terminy wyników egzaminów i rekrutacji do szkół.

Data publikacji: 20-05-2020

By walczyć z epidemią, przełożył emeryturę. Zmarł kolejny nowojorski lekarz

Nowojorski doktor James Charlie Mahoney przełożył swoje przejście na emeryturę, by pomagać w walce z epidemią. Po zakażeniu się koronawirusem zmarł pod koniec kwietnia - informuje we wtorek dziennik Washington Post.

Data publikacji: 20-05-2020

Barbara Kurdej-Szatan odgryza się Domańskiej po krytyce #CucChallenge: "koledzy nie mieli ochoty z nią grać"

Niedawno napisaliśmy artykuł o tym, że Barbara Kurdej-Szatan i inni celebryci zostali skrytykowani przez Aleksandrę Domańską za filmik, który opatrzony został adnotacją kierowaną do ofiar przemocy domowej. To bardzo nie spodobało się ciężarnej aktorce, która postanowiła urządzić sobie...

Data publikacji: 20-05-2020

Monica Bellucci – poznajcie najlepsze filmy z udziałem gwiazdy

Monica Bellucci jest jedną z najsłynniejszych włoskich aktorek. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko talentowi, ale także niezwykłej, południowej urodzie. Początkowo pracowała jako modelka. Przed kamerami zadebiutowała w 1990 roku, gdy wystąpiła we włoskim serialu „Życie u boku dzieci”...

Data publikacji: 20-05-2020