Phil Collins o swoim zdrowiu. Z Genesis na perkusji zagra jego syn Nick

Phil Collins o swoim zdrowiu. Z Genesis na perkusji zagra jego syn Nick Phil Collins powiedział, że w związku z problemami zdrowotnymi, nie jest w stanie już grać na perkusji. - Bardzo bym chciał, ale ledwo jestem w stanie utrzymać w tej ręce pałkę - wyznał w wywiadzie dla BBC 70-letni muzyk. 


Inne artykuły

Aktorka Grażyna Wolszczak wygrała ze Skarbem Państwa w procesie o smog. Wyrok sądu jest już prawomocny

Aktorka Grażyna Wolszczak wygrała ze Skarbem Państwa w procesie o smog. Wyrok sądu jest już prawomocny Grażyna Wolszczak wytoczyła pozew Skarbowi Państwa w sprawie niewystarczającej walki ze smogiem. Domagała się wpłaty zadośćuczynienia na cel społeczny. Korzystny dla aktorki wyrok zapadł w styczniu 2019 roku. Jak poinformował prawnik reprezentujący powódkę, w piątek wyrok się uprawomocnił. Warszawski sąd oddalił apelację Skarbu Państwa w tej sprawie.

Data publikacji: 11-09-2021

Mateusz Morawiecki: Atak Łukaszenki jest wymierzony w całą społeczność euroatlantycką

- Musimy powiedzieć jasno: ewakuacja z Kabulu nie ma nic wspólnego ze zorganizowaną kampanią przerzutu imigrantów z Bagdadu. Łukaszenka i jego służby korzystają z usług migrantów gotowych zapłacić oszczędności życia, aby dostać się do Europy Zachodniej. Jakże zwodnicza, nieludzka i niezwykle niebezpieczna jest ta prowokacja - powiedział premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla estońskiego dziennika "Eesti Paevaleht". O samej ewakuacji z Kabulu premier stwierdził: - Dziś z ulgą mówimy: "mission completed".

Data publikacji: 11-09-2021

Protest medyków. Ile zarabiają lekarze, a ile pielęgniarki?

16,7 tys. brutto dla lekarzy, 5,9 tys. dla pielęgniarek i 3,6 tys. dla fizjoterapeutów - to, jak podaje Polski Instytut Ekonomiczny, mediany zarobków w tych grupach zawodowych.

Data publikacji: 11-09-2021

U progu wojen cybernetycznych. Co nas czeka w najbliższych latach?

Świat uzależniony jest od internetu i nowych technologii bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Masowy atak hakerski z pewnością mógłby więc doprowadzić do paraliżu całego kraju i okazać się nie mniej niszczycielski w skutkach od użycia konwencjonalnej broni. Czy to realne zagrożenie?

Data publikacji: 11-09-2021

Naukowcy z UJ: Niewyspany człowiek dochodzi do siebie nawet tydzień

Po długotrwałym okresie niewysypiania się parametry organizmu nie wracają do normy jeszcze przez siedem dni - odkryli naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data publikacji: 11-09-2021