Pierwszy przypadek tropikalnej dengi w Holandii. Kobietę ukąsił komar

Niderlandzki Krajowy Instytut Zdrowia Publicznego i Środowiska potwierdził pierwszy przypadek infekcji wirusem dengi w Holandii. Wiadomo, że kobieta, u której zdiagnozowano tropikalną chorobę, przebywała wcześniej na południu Francji. Objawy zakażenia pojawiły się u niej już po powrocie z wakacji. Nie podano, jaki jest obecnie stan zdrowia kobiety.


Inne artykuły

Przemysław Czarnek następcą Zbigniewa Ziobry? Poseł nie wyklucza

- Na dzień dzisiejszy ministrem sprawiedliwości jest Zbigniew Ziobro. Jeśli będzie wakat na urzędzie, kandydatów jest co najmniej kilku. Ławka potencjalnych szefów tego resortu jest dłuższa niż moje krzesło - mówił w programie Gość Wydarzeń poseł PiS Przemysław Czarnek. Dodał, że nikt z kierownictwa partii nie zaproponował mu, by został wiceszefem ministerstwa Ziobry.

Data publikacji: 23-09-2020

"Ziobro albo śmierć". Poseł Solidarnej Polski o przyszłości Zjednoczonej Prawicy

- Zjednoczona Prawica jest skazana na wspaniałe rządy Zbigniewa Ziobry i Jarosława Kaczyńskiego - mówił w programie Debata Dnia poseł Solidarnej Polski Mariusz Kałużny. Ocenił, że minister sprawiedliwości powinien być specjalnie chroniony przez polityków, lecz opozycja dołącza się do chóru gróźb wobec niego.

Data publikacji: 23-09-2020

Gdańsk: pijany policjant zasnął za kierownicą. Nie przyznaje się do winy

Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku kierował samochodem, mając we krwi ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut i został zawieszony w czynnościach służbowych. Jego koledzy po fachu sprawują teraz nad nim dozór.

Data publikacji: 23-09-2020

AdBuster – youtuber znany jako pogromca reklam. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona

AdBuster, a właściwie Marek Hoffman, jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Słynny pogromca reklam zajmuje się konfrontowaniem ich z rzeczywistością. Na swoim kanale publikuje nagrania, na których eksperymentuje z różnymi zachwalanymi przez producent&oacu...

Data publikacji: 23-09-2020

To nie jest kraj dla starych ludzi (2007) - psychopatyczny morderca na tropie

"To nie jest kraj dla starych ludzi" to film nakręcony w 2007 roku, który powstał na podstawie ksiażki autorstwa Cormaca McCarthy'ego o tym samym tytule. Trzymający w napięciu thriller doczekał się wielu nagród - uhonorowany został między innymi czterema Oscarami. Dziś obejrzeć go...

Data publikacji: 23-09-2020