"PiS wprowadza nas w uliczkę jednokierunkową". Sośnierz o podatkach w Polskim Ładzie

Budujemy politykę gospodarczą w oparciu o zasadę solidaryzmu społecznego - tak w programie Debata Dnia komentował założenia Polskiego Ładu Włodzimierz Bernacki z Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Dobromira Sośnierza z Konfederacji nowy system podatkowy opracowany przez rząd, to odbieranie jednym i dawanie drugim.


Inne artykuły

Suknia ślubna, którą oglądał cały świat, znów w centrum zainteresowania

Suknia ślubna, którą oglądał cały świat, znów w centrum zainteresowania Suknia ślubna, w której do ołtarza poszła księżna Diana, będzie jednym z eksponatów wystawy w pałacu Kensington. W ramach czasowej ekspozycji "Royal Style in the Making" będzie można zobaczyć zaplecze królewskiej mody, w tym niepokazywane nigdy wcześniej szkice i zapiski projektantów królewskich kreacji.

Data publikacji: 04-06-2021

Billie Eilish wydała nowy singiel

Billie Eilish wydała nowy singiel Billie Eilish opublikowała nowy singiel i towarzyszący mu wideoklip. "Lost Cause" jest czwartym utworem z krążka "Happier Than Ever", który do sklepów ma trafić 30 lipca. Premiera piosenki i towarzyszącego jej wideoklipu odbyła się w mediach społecznościowych na kanale 19-latki.

Data publikacji: 04-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 04-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 04-06-2021

Odkrycie archeologa amatora zmienia spojrzenie na historię

Przypadkowe odkrycie archeologa amatora zadziwiło badaczy. Hamish Fenton odnalazł w jednej z najbardziej znanych lokacji archeologicznych Szkocji w Dunchraigaig płaskorzeźby przedstawiające jelenie. Wzory pochodzą sprzed od czterech do pięciu tys. lat. Naukowcy są zaskoczeni, bo do tej pory uważali sztukę tamtego okresu za złożoną głównie ze wzorów geometrycznych. To prawdopodobnie najstarsze wizerunki zwierząt odkryte na Wyspach.

Data publikacji: 04-06-2021