Płock. 13-latek kierował samochodem i spowodował wypadek. Wiózł pijanych dorosłych

W Płocku 13-latek kierujący volkswagenem, w którym pasażerami była starsza o kilkanaście lat para - oboje nietrzeźwi, doprowadził w piątek do zderzenia z innym samochodem. Po kolizji jej nieletni sprawca wysiadł z auta i zaczął uciekać. Został potrącony przez inny pojazd. Trafił do szpitala.


Inne artykuły

Nergal: nie odbierajcie mi prawa do tego, że czasami puszczają mi nerwy

Nergal: nie odbierajcie mi prawa do tego, że czasami puszczają mi nerwy - Jestem sobą, mam poglądy, które wyrażam głośno, będąc w tym szczerym, chociaż zdaję sobie sprawę, że wiele z tych rzeczy ma prawo się innym nie podobać. Natomiast nie lubię cenzurować samego siebie - opowiada Adam Nergal Darski w rozmowie z Esterą Prugar.

Data publikacji: 20-11-2021

Nie żyje Andrzej Urny, były gitarzysta Perfectu i Dżemu

Nie żyje Andrzej Urny, były gitarzysta Perfectu i Dżemu Gitarzysta rockowy, kompozytor i producent muzyczny Andrzej Urny nie żyje - poinformowała żona artysty. W przeszłości Urny był związany między innymi z zespołami Perfect i Dżem. Miał 63 lata.

Data publikacji: 20-11-2021

Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".

Data publikacji: 20-11-2021

Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

Gdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.

Data publikacji: 20-11-2021

Naukowcy "prześwietlili" planetoidy. Jedna ma kształt kości

Międzynarodowy zespół naukowców, w tym z Polski, opublikował wyniki badania nad polanetoidami, które nazwał "skokiem naprzód" w badaniach tych obiektów. Dzięki zdjęciom w ogromnej rozdzielczości, wykonanym teleskopem VLT, udało się zebrać cenne informacje na temat kilkudziesięciu z największych obiektów w głównym pasie planetoid pomiędzy orbitami Marsa i Jowisza.

Data publikacji: 20-11-2021