Po zachodzie słońca – ostatni skok czy przykrywka?

Filmy sensacyjne bardzo często dotykają tematyki różnego rodzaju napadów czy rozbojów. Ludzie uwielbiają dynamiczną rozrywkę, która dodatkowo podsycana jest przez świetną grę aktorską i niebanalną fabułę. Czasem jednak tego rodzaju filmy przyprawione są komediową nutą, kt...


Inne artykuły

Nie żyje Joel Schumacher, twórca dwóch "Batmanów", "Upadku" i "Klienta"

Nie żyje Joel Schumacher, twórca dwóch "Batmanów", "Upadku" i "Klienta" Joel Schumacher, reżyser dwóch filmów o Batmanie i głośnych thrillerów opartych na prozie Johna Grishama, zmarł w poniedziałek Nowym Jorku po długiej walce z chorobą. Miał 80 lat.

Data publikacji: 24-06-2020

"Jedna z najzdolniejszych młodych aktorek, w dodatku piękna". To ona zagra księżną Dianę

"Jedna z najzdolniejszych młodych aktorek, w dodatku piękna". To ona zagra księżną Dianę Chilijczyk Pablo Larrain - twórca między innymi "Jackie" i "El Club" - wyreżyseruje film biograficzny o księżnej Dianie. Obraz będzie nosił tytuł "Spencer", a w głównej roli pojawi się Kristen Stewart.

Data publikacji: 24-06-2020

"Super Express": Mateusz Morawiecki ma zostać zastępcą Jarosława Kaczyńskiego

Premier Mateusz Morawiecki wkrótce ma zostać zastępcą Jarosława Kaczyńskiego w partii - ustalił "Super Express". Zdaniem jednego z rozmówców dziennika, może to być również "namaszczenie" premiera na przyszłego lidera PiS.

Data publikacji: 24-06-2020

​"Więź": Biskup Edward Janiak naciskał na wyświęcenie kleryka-pedofila

Biskup kaliski Edward Janiak domagał się jak najszybszego dopuszczenia do święceń kleryka Krzysztofa S., o którym wiedział, że ma skłonności pedofilskie - informuje katolicki magazyn "Więź".

Data publikacji: 24-06-2020

Astronauci z kapsuły Dragon są już na pokładzie ISS

Dwaj amerykańscy astronauci Robert Behnken i Douglas Hurley z kapsuły Dragon są już na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Misja firmy SpaceX miliardera Elona Muska oraz NASA przebiegła w weekend bez zakłóceń.

Data publikacji: 24-06-2020