Podano wynik testu na koronawirusa u premiera

Wynik testu premiera Mateusza Morawieckiego na koronawirusa jest ujemny. Nie wykryto zachorowania - poinformował we wtorek wieczorem rzecznik rządu Piotr Müller. Jak dodał, szef rządu pozostaje w kwarantannie do czasu stosownych, dalszych decyzji lekarza i służb sanitarnych. Wcześniej premier podał, że w związku z kontaktem z zakażonym koronawirusem funkcjonariuszem SOP przebywa na kwarantannie.


Inne artykuły

"Jakby ktoś strzelił mi w twarz". Lekarze komentują słowa Sasina o "nieangażowaniu się"

- Jest mi przykro, jako człowiekowi i lekarzowi, który codziennie poświęca się, aby ratować życie Polek i Polaków - mówił w programie Debata Dnia lekarz Bartosz Fiałek, który komentował wtorkową wypowiedź wicepremiera Jacka Sasina o medykach. Natomiast zdaniem pediatry Michała Cieślaka, opinia wiceszefa rządu była kolokwialna, nieprecyzyjna i troszkę złośliwa.

Data publikacji: 14-10-2020

Robert Makłowicz – krytyk kulinarny z podróżniczym zacięciem. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Robert Makłowicz jest polskim dziennikarzem, krytykiem kulinarnym, publicystą oraz podróżnikiem. Największą popularność przyniosły mu programy „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” i „Makłowicz w podróży”, w których opowiadał o kulinarnych zwyczaj...

Data publikacji: 14-10-2020

Mroczny Rycerz powstaje (2012) - zwieńczenie świetnej trylogii

"Mroczny Rycerz powstaje" to film nakręcony w 2012 roku, którjest zwieńczeniem doskonałej trylogii o Batmanie. Superbohater zniknął na kilka lat i nic nie zapowiada jego powrotu. Człowiek nietoperz nie może jednak obojętnie przyglądać się chaosowi, który ponownie opanował Gotham. ...

Data publikacji: 14-10-2020

"Ludzie z klas średnich i wyższych nie dostrzegają swojego przywileju względem osób z klasy ludowej"

"Ludzie z klas średnich i wyższych nie dostrzegają swojego przywileju względem osób z klasy ludowej" Gościem programu "Xięgarnia" był Szczepan Twardoch, laureat między innymi Bruecke Berlin Preis za powieść "Drach" i jeden z najbardziej cenionych współczesnych pisarzy polskich. Mówiąc o swojej najnowszej książce stwierdził, że chociaż opowiada o dawnych czasach, "wielu czytelników przejrzy się w tej powieści jak w lustrze".

Data publikacji: 14-10-2020

Dzień Pamięci generała Pułaskiego w USA. Trump: potwierdzamy nasz trwały związek z Polską

Dzień Pamięci generała Pułaskiego w USA. Trump: potwierdzamy nasz trwały związek z Polską 11 października to w Stanach Zjednoczonych Dzień Pamięci generała Kazimierza Pułaskiego. "Wspólnie celebrując oddanie generała Pułaskiego sprawie wolności, potwierdzamy trwały związek naszego Narodu z jego rodzinną Polską" - napisałprezydent Donald Trump w proklamacji z tej okazji. Pułaski zmarł 11 października 1779 roku w wyniku ran odniesionych w bitwie pod Savannah.

Data publikacji: 14-10-2020