Pol'and'Rock Festival 2021 w nowym miejscu. Ogłosił Jerzy Owsiak

Pol'and'Rock Festival 2021 w nowym miejscu. Ogłosił Jerzy Owsiak Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na lotnisku Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim w dniach 29-31 lipca - poinformował prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak. Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz skomentował: - Cieszymy się, że w tym roku najpiękniejszy festiwal świata zawita do nas i będziemy mieli okazję pochwalić się gościnnością naszej gminy.


Inne artykuły

Laureat Oscara "Tenet" do obejrzenia na Playerze

Laureat Oscara "Tenet" do obejrzenia na Playerze Najnowszy film Christophera Nolana "Tenet" dostał w tym roku Oscara za najlepsze efekty specjalne. Ten oraz inne uznane tytuły można obejrzeć na Playerze.

Data publikacji: 27-04-2021

Niemiecka telewizja o polskiej gospodarce: Doskonale sobie radzi w czasie pandemii

Najniższa stopa bezrobocia w Unii Europejskiej i nadzwyczaj dobre wyjście z kryzysu wywołanego pandemią SARS-CoV-2 - taki obraz polskiej gospodarki wyłania się z materiału niemieckiej telewizji ZDF, który pokazano w programie informacyjnym "Heute".

Data publikacji: 27-04-2021

Agencja Reutera: Polscy lekarze wołają o pomoc

- Liczba ciężko chorych pacjentów w ostatnich dniach przerosła wizje z moich najgorszych koszmarów - mówi cytowana przez agencję prasową Reutera Kinga Szlachcic-Wyroba, anestezjolożka ze Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Reuters w reportażu z Polski opisuje dramatyczną sytuację w szpitalach. - Polscy lekarze wołają o pomoc - czytamy.

Data publikacji: 27-04-2021

Pierwsze takie badania. Zidentyfikowano trzynaście nowych genów choroby Alzheimera

Pierwsze tego rodzaju badania ludzkiego genomu pozwoliły zidentyfikować trzynaście genów związanych z chorobą Alzheimera - informuje pismo "Alzheimer's & Dementia: The Journal of the Alzheimer's Association".

Data publikacji: 27-04-2021

NASA przesuwa pierwszy lot helikopterem na Marsie

NASA poinformowała o konieczności przesunięcia pierwszego lotu mini-helikoptera Ingenuity na Marsie o co najmniej kilka dni. Powodem jest prawdopodobna usterka techniczna, którą wykryto podczas testu wirników maszyny.

Data publikacji: 27-04-2021