"Polska gotowa na amerykańskich żołnierzy". Jakie ustalenia zapadły w Białym Domu?

- Będziemy zmniejszać liczbę żołnierzy w Niemczech, prawdopodobnie przenieślibyśmy część z nich do innych krajów Europy, w tym do Polski - poinformował Donald Trump po spotkaniu z polskim prezydentem. Andrzej Duda przyznał, ze zwrócił się z prośbą do amerykańskiego przywódcy, żeby nie wycofywał sił z Europy. - Polska jest gotowa na przyjęcie amerykańskich żołnierzy - zapewnił Duda.


Inne artykuły

Justin Bieber oskarżony o molestowanie seksualne. Odniósł się do sprawy

Justin Bieber ostatnie lata miał dość ciężkie. W 2013 i 2014 roku wokalista przesadzał z alkoholem, a z powodu nieumiejętności opanowania się - kilkakrotnie został nawet aresztowany. W wywiadach, które udziela teraz, często wspomina ten czas i nazywa go jednym z najtrudniejszych. Muzykowi uda...

Data publikacji: 25-06-2020

Po zachodzie słońca – ostatni skok czy przykrywka?

Filmy sensacyjne bardzo często dotykają tematyki różnego rodzaju napadów czy rozbojów. Ludzie uwielbiają dynamiczną rozrywkę, która dodatkowo podsycana jest przez świetną grę aktorską i niebanalną fabułę. Czasem jednak tego rodzaju filmy przyprawione są komediową nutą, kt...

Data publikacji: 25-06-2020

Nie żyje Joel Schumacher, twórca dwóch "Batmanów", "Upadku" i "Klienta"

Nie żyje Joel Schumacher, twórca dwóch "Batmanów", "Upadku" i "Klienta" Joel Schumacher, reżyser dwóch filmów o Batmanie i głośnych thrillerów opartych na prozie Johna Grishama, zmarł w poniedziałek Nowym Jorku po długiej walce z chorobą. Miał 80 lat.

Data publikacji: 25-06-2020

"Jedna z najzdolniejszych młodych aktorek, w dodatku piękna". To ona zagra księżną Dianę

"Jedna z najzdolniejszych młodych aktorek, w dodatku piękna". To ona zagra księżną Dianę Chilijczyk Pablo Larrain - twórca między innymi "Jackie" i "El Club" - wyreżyseruje film biograficzny o księżnej Dianie. Obraz będzie nosił tytuł "Spencer", a w głównej roli pojawi się Kristen Stewart.

Data publikacji: 25-06-2020

"Super Express": Mateusz Morawiecki ma zostać zastępcą Jarosława Kaczyńskiego

Premier Mateusz Morawiecki wkrótce ma zostać zastępcą Jarosława Kaczyńskiego w partii - ustalił "Super Express". Zdaniem jednego z rozmówców dziennika, może to być również "namaszczenie" premiera na przyszłego lidera PiS.

Data publikacji: 25-06-2020