Poseł "testował" prawdomówność wiceministra. Zapytał... o kolory

Podczas dyskusji na temat zapisów w unijnym porozumieniu między gośćmi Agnieszki Gozdyry doszło do ostrej wymiany zdań. Poseł Tomasz Trela postanowił przetestować prawdomówność wiceministra Janusza Kowalskiego. Zapytał go więc... o kolory.


Inne artykuły

Prezes PiS spóźnił się na przemówienie prezydenta. Politycy: to dalsze upokarzanie

Andrzej Duda odebrał uchwałę PKW o wyborze go na prezydenta. Podczas uroczystości na Zamku Królewskim prezydent wygłosił przemówienie, w którym m.in. podziękował urzędującym ministrom za współpracę. Jak zauważyli dziennikarze i internauci, na uroczystość spóźnił się prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Najważniejsza osoba w państwie przychodzi ostatnia - powiedział Władysław Teofil Bartoszewski (PSL).

Data publikacji: 22-07-2020

Koparka burzyła dom. W środku byli ludzie

Pani Ewa Dudzińska ma 56 lat. Razem z dwoma dorosłymi synami mieszkała w domu przy ulicy Obornickiej w Poznaniu. 9. czerwca tego roku, gdy rodzina Dudzińskich była w domu, na plac wjechała koparka, która zaczęła burzyć dom. Jak się okazało na polecenie właściciela budynku. Reportaż Interwencji.

Data publikacji: 22-07-2020

Ostra wojna pomiędzy Justyną Żyłą, a Piotrem Żyłą. Padło wiele ostrych słów

Piotr Żyła i Justyna żyła byli małżeństwem przez 12 lat. Nie wywoływali sensacji, aż do 2018 roku, kiedy w mediach pojawiła się informacja, że para zamierza się rozwieść. Nic dziwnego, bo przecież ludzie się rozchodzą, ale… Towarzyszyła temu bardzo dziwna atmosfera. Żyła chętnie opowiadała o...

Data publikacji: 22-07-2020

Patrick Swayze – nie tylko „Dirty Dancing”. Poznajcie jego najlepsze kreacje

Patrick Swayze był jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Początkowo zamierzał zostać sportowcem, ale te plany pokrzyżowała mu poważna kontuzja kolana. Żeby doprowadzić nogę do pełnej sprawności zaczął uczęszczać na zajęcia taneczne, co zapoczątkowało jego nową pasję. Karierę roz...

Data publikacji: 22-07-2020

Seks znowu zawiruje? Powstaje film z Jennifer Grey, prawdopodobnie sequel "Dirty Dancing"

Seks znowu zawiruje? Powstaje film z Jennifer Grey, prawdopodobnie sequel "Dirty Dancing" Wytwórnia Lionsgate rozpoczęła pracę nad filmem tanecznym, o którym mówi się, że będzie sequelem kultowego "Dirty Dancing" z 1987 roku. W filmie pojawi się gwiazda przeboju sprzed 33 lat Jennifer Grey, która będzie też współproducentką. Jej ówczesny filmowy partner Patrick Swayze zmarł w 2009 roku na raka trzustki.

Data publikacji: 22-07-2020