Premier apeluje o pomoc do Grodzkiego. "Dziś wszyscy musimy się zjednoczyć"

Dziś wszyscy musimy zjednoczyć się, by wygrać z koronawirusem. Solidarność to nasza największa broń w tej walce. Dlatego przypominam członkom opozycji i tym, którzy nie zawsze zgadzają się z naszymi decyzjami: zgoda buduje! - przekazał premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu zwrócił się do marszałka Senatu, by jak najszybciej pomógł w uchwaleniu tej bardzo potrzebnej dla walki z COVID-19 ustawy.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 20 października

Blisko 10 tys. nowych przypadków zakażeń i śmierć kolejnych 107 pacjentów - to koronawirusowy bilans ostatniej doby. Wśród osób zakażonych jest m.in. aktorka Maja Ostaszewska, a wśród ofiar - emerytowany biskup pomocniczy archidiecezji gnieźnieńskiej. Poszczególne kraje wprowadzają nowe restrykcje. Te w Wielkiej Brytanii komplikują utrzymanie relacji mieszkającym osobno parom. Raport Dnia.

Data publikacji: 21-10-2020

Kraków w czerwonej strefie. Reporter "Interwencji" na nielegalnej imprezie

Największe miasta w Polsce znalazły się w tzw. czerwonej strefie. Wśród nich Kraków, będący w czołówce, jeśli chodzi o dzienną liczbę nowych zakażeń. Z ukrytą kamerą odwiedziliśmy kilka tamtejszych klubów, by sprawdzić, jak wygląda nocne życie w mieście i przestrzeganie obostrzeń. Materiał Interwencji.

Data publikacji: 21-10-2020

Mieciu Mietczyński – recenzent kiepskich filmów. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Mieciu Mietczyński, a właściwie Bartłomiej Szczęśniak, jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Znany jest również jako Mietek i Profesor Niczego. Największy rozgłos przyniosły mu serie „Streszczenia lektur”, „Masochista” i „Ni mom pojęcia co...

Data publikacji: 21-10-2020

AdwCleaner – usuń niechciane oprogramowanie

Wielu z nas zna taką sytuację: pobieramy program, którego potrzebujemy przy pomocy asystującego instalatora. Pobieramy starter pobierania i szybko przeklikujemy menu instalacji aby jak najszybciej zakończyć jej proces. Klikając „dalej” nie czytamy na co zezwalamy przy procesie roz...

Data publikacji: 21-10-2020

Wystawa Chrisa Niedenthala odwołana "z powodu zawartych treści politycznych"

Wystawa Chrisa Niedenthala odwołana "z powodu zawartych treści politycznych" "Nie można reagować obojętnością na tego rodzaju decyzje" - napisali w mediach społecznościowych organizatorzy Rzeszowskiego Weekendu Fotografii. To reakcja na decyzję wicedyrektor Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie o odwołaniu wystawy fotografa Chrisa Niedenthala "z powodu zawartych treści politycznych".

Data publikacji: 21-10-2020