Premier Morawiecki o inwestycjach w służby: bezpieczeństwo Polaków jest dla nas najważniejsze

Bezpieczeństwo Polaków jest dla nas najważniejsze; dlatego od lat konsekwentnie inwestujemy w polskie służby, realizując kolejne ustawy modernizacyjne - podkreślił w piątek premier Mateusz Morawiecki odnosząc się do porozumienia pomiędzy MSWiA i związkami zawodowymi służb mundurowych.


Inne artykuły

Prezydent: nie możemy zamknąć kopalni Turów

Nie możemy zamknąć kopalni Turów; jeśli ją zamkniemy, 7 proc. naszego rynku energetycznego w związku z tym zostanie wyłączone i będziemy musieli kupować prąd z Niemiec, być może o to chodzi - stwierdził w piątek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że cały czas apeluje o dialog i szukanie rozwiązania sporu z Czechami.

Data publikacji: 25-09-2021

Norbert Kaczmarczyk o sporze ws. kopalni Turów: namawia się Czechów do ataku na Polskę

- Dzisiaj Polskę cały czas stawia się do kąta, mówi, co ma robić, co ma zamykać, natomiast buduje się wspólnie z Rosjanami Nord Stream 2 - komentował w programie Debata Dnia poseł Solidarnej Polski Norbert Kaczmarczyk.

Data publikacji: 25-09-2021

Szesnastowieczny obraz zniknął z małopolskiego kościoła, odnalazł się w warszawskim domu aukcyjnym

Szesnastowieczny obraz zniknął z małopolskiego kościoła, odnalazł się w warszawskim domu aukcyjnym "Matka Boska z Dzieciątkiem" została namalowana na początku szesnastego wieku. Cenny obraz od dawna był częścią wyposażenia kościoła w Żębocinie (powiat proszowicki, Małopolska). Na początku czerwca okazało się, że zniknął z parafii. Po kilku miesiącach odnalazł się w jednym z warszawskich domów aukcyjnych, gdzie był wystawiony na sprzedaż. 

Data publikacji: 25-09-2021

Miuosh oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" z "Pieśniami współczesnymi". Na płycie również ostatnie nagranie Kory przed publicznością

Miuosh oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" z "Pieśniami współczesnymi". Na płycie również ostatnie nagranie Kory przed publicznością Miuosh kolejny raz zaskoczy swoich fanów. Na jego 13. studyjnym krążku obok Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" pojawili się między innymi: Ralph Kamiński, Król, Julia Pietrucha i Olga "Kora" Jackowska. - Jeśli zdecyduję się na realizację jakiegoś pomysłu, to nie ma miejsca już na strach - deklaruje Miuosh w rozmowie z Tomaszem-Marcinem Wroną. Opowiada również o odejściu od rapu.

Data publikacji: 25-09-2021

Sprawa Michała Tuska. Śledczy wyższego szczebla badają wątek wynagrodzenia

Choć prokuratura trzy lata temu umorzyła wątek Michała Tuska, który w ramach umowy z OLT miał przekazywać dane marketingowe z lotniska w Gdańsku, śledczy wyższego szczebla wciąż prowadzą postępowanie dotyczące wypłacenia mu wynagrodzenia.

Data publikacji: 25-09-2021