Premierzy Polski i Irlandii rozmawiali na temat zatrzymania samolotu Ryanair na Białorusi

Premierzy Polski oraz Irlandii rozmawiali w czwartek na temat porwania zarejestrowanego w Polsce samolotu irlandzkiego przewoźnika Ryanair, który został zatrzymany na Białorusi - poinformowała KPRM. Według polskiego MSZ presja na reżim Łukaszenki będzie kontynuowana.


Inne artykuły

"Notorycznie nie trzyma go na smyczy". Amstaff postrachem mieszkańców

Mieszkańcy alei Kościuszki w Łodzi żyją w strachu. Terroryzuje ich - jak mówią - właściciel amstaffa. Mimo kolejnych sądowych wyroków, odmawia używania smyczy. Jego pies atakuje inne zwierzęta, a ich właściciele zastanawiają się, kiedy to oni padną ofiarą agresora. Sprawą zajął się reporter Polsat News, Adam Malik.

Data publikacji: 04-06-2021

"PiS wprowadza nas w uliczkę jednokierunkową". Sośnierz o podatkach w Polskim Ładzie

Budujemy politykę gospodarczą w oparciu o zasadę solidaryzmu społecznego - tak w programie Debata Dnia komentował założenia Polskiego Ładu Włodzimierz Bernacki z Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Dobromira Sośnierza z Konfederacji nowy system podatkowy opracowany przez rząd, to odbieranie jednym i dawanie drugim.

Data publikacji: 04-06-2021

Suknia ślubna, którą oglądał cały świat, znów w centrum zainteresowania

Suknia ślubna, którą oglądał cały świat, znów w centrum zainteresowania Suknia ślubna, w której do ołtarza poszła księżna Diana, będzie jednym z eksponatów wystawy w pałacu Kensington. W ramach czasowej ekspozycji "Royal Style in the Making" będzie można zobaczyć zaplecze królewskiej mody, w tym niepokazywane nigdy wcześniej szkice i zapiski projektantów królewskich kreacji.

Data publikacji: 04-06-2021

Billie Eilish wydała nowy singiel

Billie Eilish wydała nowy singiel Billie Eilish opublikowała nowy singiel i towarzyszący mu wideoklip. "Lost Cause" jest czwartym utworem z krążka "Happier Than Ever", który do sklepów ma trafić 30 lipca. Premiera piosenki i towarzyszącego jej wideoklipu odbyła się w mediach społecznościowych na kanale 19-latki.

Data publikacji: 04-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 04-06-2021