Przedszkola, szkoły i placówki oświatowe w Polsce. Jak pracują w czasie epidemii?

W trybie stacjonarnym 8 września pracowało blisko 48,4 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, 37 w trybie zdalnym, a 58 w trybie mieszanym - poinformowało we wtorek Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Inne artykuły

Robert Pattinson – nowy Batman. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Robert Pattinson to brytyjski aktor filmowy, któremu największą popularność przyniosła rola Edwarda w głośnej sadze „Zmierzch”. Chociaż przez długi czas nie mógł zerwać z tym wizerunkiem, w końcu udało mu się tego dokonać za sprawą udziału w takich filmach, jak „Light...

Data publikacji: 09-09-2020

Archie zginie w 5. sezonie serialu "Riverdale"?!

Twórcy „Riverdale” uwielbiają zaskakiwać swoich fanów. Doskonałym dowodem na to była domniemana śmierć Jughead’a. Teraz ekipa serialu wraca na plan, a showrunner postanowił pokazać tytułowe strony scenariuszy odcinków z nowego, piątego sezonu. Jeden z nich ma n...

Data publikacji: 09-09-2020

Nie żyje reżyser oscarowych "Pociągów pod specjalnym nadzorem"

Nie żyje reżyser oscarowych "Pociągów pod specjalnym nadzorem" Zdobywca Oscara za film "Pociągi pod specjalnym nadzorem" czeski reżyser Jirzi Menzel zmarł w sobotę. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych w niedzielę wieczorem żona Olga Menzlova.

Data publikacji: 09-09-2020

Cztery Jantary dla filmu o Tomaszu Komendzie na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie

Cztery Jantary dla filmu o Tomaszu Komendzie na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie Najlepsza reżyseria, najlepszy scenariusz, najlepsze zdjęcia oraz najlepsza rola męska. W tych właśnie kategoriach Jantary, przyznawane na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", zdobył obraz Jana Holoubka "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", wyprodukowany przez TVN Discovery.

Data publikacji: 09-09-2020

"Super Express": Niezbędnik senatora, czyli minibar i kapcie

Kancelaria Senatu rozpisała zaskakujący przetarg, dotyczący rezerwacji miejsc hotelowych dla przedstawicieli "izby zadumy". Okazuje się, że marszałek Tomasz Grodzki życzy sobie, by senatorowie sypiali na królewskich łożach i mieli do dyspozycji minibar oraz poranne pantofle.

Data publikacji: 09-09-2020