"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.


Inne artykuły

NASA przesuwa pierwszy lot helikopterem na Marsie

NASA poinformowała o konieczności przesunięcia pierwszego lotu mini-helikoptera Ingenuity na Marsie o co najmniej kilka dni. Powodem jest prawdopodobna usterka techniczna, którą wykryto podczas testu wirników maszyny.

Data publikacji: 04-05-2021

​Zagraniczne media piszą o Warszawie. Wszystko przez mumię ciężarnej kobiety

Pierwsza rozpoznana na świecie egipska mumia ciężarnej kobiety znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie. O niezwykłym eksponacie w warszawskim muzeum rozpisują się zagraniczne media i agencje prasowe.

Data publikacji: 04-05-2021

Brytyjska służba specjalna zatrudnia dyslektyków. Tłumaczy, w czym są lepsi

GCHQ, czyli brytyjska Rządowa Kwatera Główna Komunikacji - agencja odpowiedzialna za przekazywanie informacji, w tym łamanie kodów i szyfrów, ma nietypowych pracowników. Jak się okazuje, w szeregach praktykantów agencji czterokrotnie częściej niż gdzie indziej zdarzają się osoby z dysleksją.

Data publikacji: 04-05-2021

Kapsuła Dragon z astronautami wylądowała u wybrzeży Florydy

Kapsuła Dragon firmy SpaceX z czworgiem astronautów na pokładzie bezpiecznie powróciła w niedzielę przed godz. 3 nad ranem (9 czasu polskiego) z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Wodowała w Zatoce Meksykańskiej u wybrzeży Panama City na Florydzie.

Data publikacji: 04-05-2021

Baseny i restauracje dla zaszczepionych? Kosiniak-Kamysz: to byłoby ciekawe

- Zaszczepisz się, masz więcej uprawnień - wolę zachęcanie niż odgórny nakaz - przyznał w Gościu Wydarzeń lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak dodał, epidemiczne środki ostrożności będziemy stosować przez wiele lat, jak nie przez całe życie, a całkowitego powrotu do poprzedniej rzeczywistości nie będzie. - Jestem za wolnością, ale ograniczają ją życie i zdrowie drugiego człowieka - uznał.

Data publikacji: 04-05-2021