"Przegląd": Z kim na orbitę?

W przestrzeni okołoziemskiej mamy wyścig między firmami komercyjnymi – mówi dr hab. Marek Czajkowski, doktor nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członek Polskiego Towarzystwa Stosunków Międzynarodowych i The Academy of Political Science. Rozmawia Bronisław Tumiłowicz.


Inne artykuły

II dzień Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie - oglądaj

Zapraszamy na transmisję z drugiego dnia Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie. Zaproszeni goście przez trzy dni będą zastanawiać się jak połączyć interesy przedsiębiorców i ochronę środowiska.

Data publikacji: 27-06-2020

Nowy "wirus Cristoli" odkryty we Francji. Pacjentka zmarła

58-letnia pacjentka, która zmarła na zapalenie mózgu, była zakażona nowym, nieopisanym dotąd wirusem - wynika z najnowszych badań międzynarodowego zespołu lekarzy. Do identyfikacji wirusa Cristoli zastosowano te same techniki, które wykorzystano przy odkryciu koronawirusa z Wuhan.

Data publikacji: 27-06-2020

80-latek podczas wyprawy na grzyby złamał nogę. Pomogła policja

Mężczyzna podczas wyprawy na grzyby złamał nogę, co uniemożliwiło mu powrót o własnych siłach do domu. Na szczęście 80-latek miał przy sobie telefon komórkowy. Senior zadzwonił na numer alarmowy i poprosił o pomoc.

Data publikacji: 27-06-2020

Ostatni dzień kampanii wyborczej [ZAPIS RELACJI]

Podczas ostatniego dnia kampanii wyborczej śledziliśmy każdy krok kandydatów na prezydenta. Sprawdź, co wydarzyło się na finiszu walki o fotel głowy państwa.

Data publikacji: 27-06-2020

Cisza wyborcza w Polsce

O północy z piątku na sobotę rozpoczęła się cisza wyborcza przed wyborami prezydenckimi; potrwa do końca głosowania - do godz. 21 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz kandydatów. Zakaz obowiązuje też w internecie.

Data publikacji: 27-06-2020