Radysy: martwe psy w schronisku dla zwierząt. "Wiele z nich ma udar słoneczny"

Prokuratorzy, kilkudziesięciu policjantów i obrońcy praw zwierząt weszli w środę do schroniska dla psów w Radysach na Mazurach. - Znaleziono w boksach pewną ilość zwłok psów, jak i też na tę chwilę kilkanaście psów w stanie zagrażającym życiu - mówił Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Trwa śledztwo w sprawie nierzetelnego nadzoru służb weterynaryjnych nad tym miejscem.


Inne artykuły

Jarosław Kret od roku jest w nowym związku? Jego wybranką jest uczestniczka "MasterChefa"

Beata Tadla i Jarosław Kret byli szczęśliwą parą przez pięć lat - aż do 2018 roku, kiedy to nagle gruchnęła wieść o tym, że para się rozstała. Ponoć Kret jeszcze później zabiegał o to, aby Tadla mu wybaczyła i do niego wróciła, ale ta była nieugięta. Najwidoczniej cały ten etap pogodyn...

Data publikacji: 18-06-2020

„O mnie się nie martw” - ruszyły prace na planie 13. sezonu serialu

Jak podaje portal Wirtualne Media, w pierwszych tygodniach czerwca rozpoczęły się zdjęcia do trzynastego sezonu serialu „O mnie się nie martw”. O wystartowaniu prac na planie poinformowała również na swoim instagramowym profilu Karolina Bacia, która w serialu wciela się w j...

Data publikacji: 18-06-2020

Zdjęcia, memy, wycinki, zapiski... Dołóż swoją cegiełkę do "Archiwum Pandemii A.D. 2020"

Zdjęcia, memy, wycinki, zapiski... Dołóż swoją cegiełkę do "Archiwum Pandemii A.D. 2020" Pokaż jak wygląda twoje życie w czasie pandemii COVID-19. Zdradź swoje sposoby na przetrwanie izolacji i zostań kronikarzem. 33 państwowe archiwa zbierają "pamiątki" z czasu walki z koronawirusem. Nadesłane zdjęcia, filmiki, zapiski, a nawet memy trafią do specjalnej kolekcji.

Data publikacji: 18-06-2020

Ceremonia rozdania Oscarów przełożona z powodu pandemii

Ceremonia rozdania Oscarów przełożona z powodu pandemii Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej poinformowała, że ceremonia rozdania Oscarów za 2020 rok została z powodu pandemii COVID-19 przełożona. Gala odbędzie się 25 kwietnia 2021 roku.

Data publikacji: 18-06-2020

Łukasz Szumowski w "Do Rzeczy": Nie możemy kontrolować epidemii

W pełni nie można kontrolować epidemii, reagujemy jednak na tyle sprawnie, że mówiąc obrazowo: gasimy pożar natychmiast, gdy tylko zaczyna się palić ściółka - powiedział w wywiadzie dla "Do Rzeczy" minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Data publikacji: 18-06-2020