"Rolling Stone": Manson przetrzymywał kobiety w dźwiękoszczelnym "pokoju"

"Rolling Stone": Manson przetrzymywał kobiety w dźwiękoszczelnym "pokoju" Marilyn Manson miał znęcać się nad wieloma kobietami, torturować je psychicznie, zamykać w specjalnym dźwiękoszczelnym "pokoju dla niegrzecznych dziewczyn", gwałcić oraz grozić swoim ofiarom. To tylko niektóre oskarżenia, do których w dziennikarskim śledztwie dotarli Kory Grow i Jason Newman z magazynu "Rolling Stone". 


Inne artykuły

Justin Bieber przyjedzie do Polski. Zagra jeden koncert

Justin Bieber przyjedzie do Polski. Zagra jeden koncert Justin Bieber, jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia, przyjedzie do Polski. W ramach trasy "Justice World Tour" Bieber wystąpi w Krakowie, w którym koncertował już w 2016 r.

Data publikacji: 16-11-2021

Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".

Data publikacji: 16-11-2021

Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

Gdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.

Data publikacji: 16-11-2021

Naukowcy "prześwietlili" planetoidy. Jedna ma kształt kości

Międzynarodowy zespół naukowców, w tym z Polski, opublikował wyniki badania nad polanetoidami, które nazwał "skokiem naprzód" w badaniach tych obiektów. Dzięki zdjęciom w ogromnej rozdzielczości, wykonanym teleskopem VLT, udało się zebrać cenne informacje na temat kilkudziesięciu z największych obiektów w głównym pasie planetoid pomiędzy orbitami Marsa i Jowisza.

Data publikacji: 16-11-2021

Wirus RSV. Niezwykła skala zachorowań. Dlaczego jest ich tak dużo?

Wirus RSV zaatakował wcześniej niż zwykle. Dla starszych nie jest groźny, ale bywa bardzo niebezpieczny dla najmłodszych pacjentów. Na oddziałach pediatrycznych brakuje miejsc, a lekarze mówią, że sytuacja jest dramatyczna. Do tematu wirusa RSV odniósł się także wirusolog prof. Włodzimierz Gut.

Data publikacji: 16-11-2021