Rosyjsko-amerykańska załoga stacji kosmicznej wróciła na Ziemię

Rosyjsko-amerykańska załoga stacji kosmicznej ISS powróciła w czwartek rano na Ziemię po trwającej 196 misji na pokładzie stacji - poinformowała rosyjska agencja kosmiczna Roskosmos.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Czwartek, 22 października

Kolejny dzień z rekordową liczbą zakażeń i zgonów z powodu COVID-19 - w czwartek odnotowano ponad 12 tys. nowych przypadków, zmarło 168 osób. Ognisko koronawirusa wykryto m.in. w szpitalu dziecięcym w Poznaniu. Sejm zadecydował dziś o uchwaleniu ustawy pomagającą walczyć ze skutkami pandemii. Tymczasem Niemcy wprowadzają nowe ograniczenia dla podróżnych z Polski, a Czechy wprowadziły lockdown.

Data publikacji: 23-10-2020

Rząd zamknie gastronomię, ograniczenia dla młodzieży? Nieoficjalne informacje

Premier ogłosi w piątek całkowite zamknięcie stacjonarnej gastronomii. Od poniedziałku będzie dozwolona tylko sprzedaż na wynos - informują nieoficjalnie wp.pl i Radio Wnet. Wprowadzony ma zostać również zakaz opuszczania domów dla seniorów i młodzieży bez opieki osoby dorosłej.

Data publikacji: 23-10-2020

7 mln zł na pomnik w dobie pandemii. Decyzja katowickich radnych dzieli społeczeństwo

Na Śląsku rekordowe zakażenia, a Katowice - z funduszu na walkę ze skutkami Covid-19 - chcą wybudować pomnik. Inwestycja ma kosztować ponad siedem milionów złotych. Materiał reportera Wydarzeń Marka Sygacza.

Data publikacji: 23-10-2020

Caitlyn Jenner – transpłciowa celebrytka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

Caitlyn Jenner, znana wcześniej jako William Bruce Jenner, jest amerykańską celebrytką. Jako Bruce była lekkoatletą i zdobywcą złotego medalu w wieloboju na igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976 roku. Popularność przyniósł jej również udział w reality show „Z kamerą u Kardas...

Data publikacji: 23-10-2020

Avatar - niezwykła historia miłosna na odległej planecie

Avatar to amerykański pełnometrażowy film fantastycznonaukowy. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiedzialny jest James Cameron, twórca filmów „Titanic”, „Terminator” oraz „Obcy”. „Avatar” został stworzony w technice trójwymiarowej....

Data publikacji: 23-10-2020