RPO: okoliczności i styl zatrzymania mec. Giertycha wymagają wyjaśnień

Okoliczności i styl zatrzymania mec. Romana Giertycha przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego muszą budzić najwyższy niepokój i wymagają wyjaśnień - napisał w wydanym w czwartek wieczorem oświadczeniu Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.


Inne artykuły

Operator TVP Gdańsk pobity przed domem Ryszarda K.

Operator kamery TVP Gdańsk został zaatakowany przed domem w Gdyni zatrzymanego w czwartek przez CBA Ryszarda K. Według TVP Info, operatora zaatakował syn K. - Operator po uderzeniu upadł i został kopnięty, ma rozbitą głowę - opowiadała Małgorzata Rakowiec z TVP Gdańsk. Na miejscu pojawiła się policja. Do zdarzenia doszło ok. godz. 20.

Data publikacji: 16-10-2020

Giertych przechodzi badania. "Jego stan zdrowia jest dobry"

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował w czwartek wieczorem na Twitterze, że stan adwokata Romana Giertycha, który zemdlał podczas przeszukiwań CBA w jego domu w Józefowie, jest dobry. W tej chwili wykonywane są rutynowe badania lekarskie - dodał Żaryn.

Data publikacji: 16-10-2020

Matthew McConaughey – gwiazdor filmu „Witaj w klubie”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Matthew McConaughey jest amerykańskim aktorem, reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Rozpoznawalność na całym świecie przyniósł mu udział między innymi w takich produkcjach jak „Interstellar”, „Wilk z Wall Street”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni” c...

Data publikacji: 16-10-2020

uTorrent - darmowe pobieranie torrentów

Jednym ze źródeł wymiany danych w sieci są torrenty. Darmowy uTorrent to program, który pozwala bezpłatnie wymieniać się plikami w sieci jednocześnie je udostępniając. Jak wyjaśnić działanie torrentów? Najprościej porównać je do sieci p2p. Użytkownik programu, kt&oac...

Data publikacji: 16-10-2020

Pytanie w "Milionerach" o pocałunek na sławnym obrazie

Pytanie w "Milionerach" o pocałunek na sławnym obrazie Kobieta na obrazie "Pocałunek" Gustava Klimta nie klęczy, nie jest bosa, nie obejmuje mężczyzny czy nie jest naga? Na to pytanie za 20 tysięcy złotych odpowiadała pani Hanna Ołbińska z Warszawy. 

Data publikacji: 16-10-2020