Ruszają zapisy do "Nowej Solidarności" Rafała Trzaskowskiego

W sobotę wieczorem uruchomiona została specjalna strona internetowa, za pośrednictwem której można przyłączyć do ruchu Nowa Solidarność Rafała Trzaskowskiego. Oficjalny start inicjatywy zaplanowany jest na 17 października.


Inne artykuły

Nicolas Cage – słynny hollywoodzki gwiazdor. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

Nicolas Cage, a właściwie Nicholas Kim Coppola, to amerykański aktor i twórca filmowy, który od lat należy do ścisłej czołówki hollywoodzkich gwiazd. Międzynarodową sławę zdobył za sprawą udziału między innymi w takich produkcjach jak „Con Air – lot skazańców&...

Data publikacji: 11-10-2020

Middle-earth: Shadow of Mordor – wymagania sprzętowe

Gry komputerowe dziś proponują graczowi ogromną różnorodność i setki możliwości na spędzenie wolnego czasu. Wiele z nich pozwala nam na wybranie się do mistycznych i baśniowych krain, które znamy z ekranów kin czy stron powieści. Dokładnie tak jest w przypadku gry Middle-earth:...

Data publikacji: 11-10-2020

40 lat temu śpiewał rewolucjonistom, później krytykował reżim. Władze skazały go na zapomnienie

40 lat temu śpiewał rewolucjonistom, później krytykował reżim. Władze skazały go na zapomnienie Irańskie władze wzmocniły siły policyjne przed kliniką w Teheranie, gdzie tłum ludzi opłakuje zmarłego Mohammada Rezę Szadżariana. Mistrz klasycznego śpiewu perskiego zmarł w nocy z czwartku na piątek w wieku 80 lat.

Data publikacji: 11-10-2020

"Świat nam po prostu tego nie zapomni"

"Świat nam po prostu tego nie zapomni" Jedyna forma uprawiania polityki, jaką zna Kaczyński i wielu polityków jego obozu, żywi się konfliktem i podziałami. To będzie eskalować i doprowadzi do nieszczęścia. Dojdzie prawdopodobnie do sytuacji pogromowych, bo to już się nakręca. Polska będzie postrzegana jako obrzydliwe, dość faszyzujące państewko, które część swoich własnych obywateli traktuje jak podludzi - ocenia polska reżyserka Agnieszka Holland w rozmowie z Tomaszem-Marcinem Wroną. 

Data publikacji: 11-10-2020

Koronawirus w Polsce. Brakuje remdesiviru. UE przekaże jeszcze 400 dawek

W całym kraju zaczyna brakować remdesiviru - leku, który skuteczniej od innych chroni pacjentów z koronawirusem przed ryzykiem ciężkich powikłań - pisze we wtorek (6 października) "Gazeta Wyborcza".

Data publikacji: 11-10-2020