Rząd przedłużył zakaz w międzynarodowym ruchu lotniczym

Rząd do 28 lipca br. przedłużył zakaz połączeń lotniczych w ruchu międzynarodowym. W stosunku do obowiązującego, ale kończącego się rozporządzenia sprzed dwóch tygodni, nie zmieniono nic na liście krajów, do których można podróżować samolotem.


Inne artykuły

Jada Pinkett Smith zdradzała Willa z młodszym raperem. Wyciekły kompromitujące SMS-y

Will Smith wraz ze swoją żoną, Jadą Pinkett Smith, niewątpliwie tworzą jedną z najgorętszych par amerykańskiego show biznesu. Oboje słyną między innymi z tego, że chętnie szokują opinię publiczną dość oryginalnym podejściem do kwestii małżeństwa, a także wychowywania dzieci. Nie zmienia to jednak fa...

Data publikacji: 15-07-2020

Do gwiazd – przyjaźń receptą na problemy

Przyjaźń potrafi być naprawdę piękna i potrafi pomóć nam nawet w najtrudniejszych chwilach. Bliskie nam osoby są w stanie wyciągnąć nas nawet z największych tarapatów i pomóc nam odnaleźć się w codziennych sytuacjach. Czasem przyjaciele stają się też receptą na aklimatyzację w n...

Data publikacji: 15-07-2020

Kelly Preston nie żyje. John Travolta: moja piękna żona przegrała walkę z rakiem piersi

Kelly Preston nie żyje. John Travolta: moja piękna żona przegrała walkę z rakiem piersi Amerykańska aktorka Kelly Preston, znana z filmów "Jerry Maguire" czy "Bliźniacy", zmarła w wieku 57 lat po prawie dwuletniej walce z rakiem piersi. O śmierci aktorki poinformował jej mąż John Travolta.

Data publikacji: 15-07-2020

Odnaleziono ciało w jeziorze, na którym zaginęła aktorka Naya Rivera

Odnaleziono ciało w jeziorze, na którym zaginęła aktorka Naya Rivera Służby poszukujące zaginionej Nayi Rivery, aktorki znanej z amerykańskiego serialu "Glee", przekazały, że w jeziorze w południowej Kalifornii, gdzie prowadzono akcję, odnaleziono ciało. Rivera zaginęła w połowie zeszłego tygodnia.

Data publikacji: 15-07-2020

"Gazeta Wyborcza": Kolejny biskup chronił księdza pedofila

Nie tylko kaliski biskup Edward Janiak jest rozliczany z tuszowania kościelnej pedofilii. Watykan zlecił dochodzenie także w sprawie zaniedbań bp. Tadeusza Rakoczego. Doniesienia złożono też na innych hierarchów - informuje "Gazeta Wyborcza".

Data publikacji: 15-07-2020