"Sean Penn – na ratunek Haiti". Już niebawem premiera nowego dokumentu w Playerze

"Sean Penn – na ratunek Haiti". Już niebawem premiera nowego dokumentu w Playerze Już za kilka dni, 14 czerwca, w Playerze zadebiutuje film dokumentalny "Sean Penn – na ratunek Haiti". Produkcja discovery+ Originals pozwoli użytkownikom serwisu poznać filantropijną twarz hollywoodzkiego celebryty. Natomiast już teraz widzowie mogą cieszyć oko innymi filmami, między innymi "GameStop: Amatorzy kontra Wall Street" opowiadającym o wydarzeniach z początku tego roku, które wstrząsnęły światem finansów.


Inne artykuły

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 09-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 09-06-2021

Czeka nas rewolucja w szczepieniach? Naukowcy z USA opracowują nową metodę

Tabletka wkładana pod język może zrewolucjonizować proces szczepień. Naukowcy z Minnesoty pracują nad nową metodą wprowadzania do organizmu białkowych preparatów. Może to pomóc w opracowaniu m.in. szczepionki przeciw HIV.

Data publikacji: 09-06-2021

Rozmrozili stworzenie sprzed 24 tys. lat. Bezkręgowiec odżył

Wrotek Bdelloidea spędził w wiecznej zmarzlinie na Syberii 24 tysiące lat. Mikroskopijnego bezkręgowca odkryto w rdzeniu zamarzniętej gleby, która została wydobyta za pomocą platformy wiertniczej. Po rozmrożeniu stworzenie odżyło, mogło się rozmnażać i żerować.

Data publikacji: 09-06-2021

Odżyło zwierzę sprzed 24 tys. lat. "Marzenia pisarzy sci-fi"

Mikroskopijne zwierzę odrodziło się po spędzeniu 24 tysięcy lat w wiecznej zmarzlinie na Syberii. Naukowcy znaleźli stworzenie - wrotka Bdelloidea - w rdzeniu zamarzniętej gleby, która została wydobyta za pomocą platformy wiertniczej.

Data publikacji: 09-06-2021