Sejm przyjął bon turystyczny - dla korzystających z 500+ i dodatków opiekuńczych

500-złotowy bon turystyczny otrzymają korzystający z programu 500+ i dodatków opiekuńczych - zakłada uchwalona w piątek przez Sejm prezydencka ustawa o Polskim Bonie Turystycznym. Będzie można nim płacić za hotele lub imprezy turystyczne do 31 marca 2022 r.


Inne artykuły

Paulina Młynarska opublikowała osobisty wpis, w którym wspiera środowiska LGBT

Paulina Młynarska bierze czynny udział w życiu społeczeństwa i nie odpuszcza komentarza nawet do najtrudniejszych tematów. Tym razem postanowiła zabrać głos w kwestii ataku konserwatystów na LGBT. Ten temat jest jej bardzo bliski. Dlaczego? Ponieważ córka Młynarskiej jest lesbij...

Data publikacji: 20-06-2020

Kosmiczni kowboje – wymarzona misja po latach

Za marzeniami warto podążać – podobno wówczas na pewno prędzej lub później się ziszczą. Czasem jednak wymarzone wydawałoby się zdarzenia trafiają do nas bardzo niespodziewanie. Wówczas musimy stawić im czoła i wyjść z każdego wyzwania z obronną ręką. Przed najtrudniejszą m...

Data publikacji: 20-06-2020

"Jurassic World. Dominion" wraca na plan filmowy. Fani serii świętują

"Jurassic World. Dominion" wraca na plan filmowy. Fani serii świętują Twórcy "Jurassic World. Dominion", którzy zaledwie po czterech tygodniach pracy musieli przerwać zdjęcia do filmu, wracają na plan. Universal Pictures wznowi zdjęcia do obrazu Colina Trevorrowa 6 lipca.

Data publikacji: 20-06-2020

Nie żyje Vera Lynn. Zasłynęła, śpiewając dla brytyjskich żołnierzy

Nie żyje Vera Lynn. Zasłynęła, śpiewając dla brytyjskich żołnierzy Brytyjska piosenkarka Vera Lynn zmarła w czwartek rano w wieku 103 lat - poinformowała rodzina artystki. Jej utwory podnosiły na duchu Brytyjczyków w czasie II wojny światowej, a ostatnio także w czasie epidemii COVID-19.

Data publikacji: 20-06-2020

"Dziennik Gazeta Prawna": Pracują nad awansami ludzi Ziobry

Krajowa Rada Sądownictwa pracuje nad awansami ludzi związanych z Ministerstwem Sprawiedliwości – donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 20-06-2020