Seniorzy online. Jak starsze osoby korzystają z internetu?

Zakupy, rozmowy, załatwianie spraw urzędowych, rozrywka, nawiązywanie przyjaźni, a nawet randki. Za pośrednictwem internetu możesz załatwić dziś niemalże wszystko. Nowe technologie pozwalają na zorganizowanie ważnych dla nas spraw nie tylko z ukochanego fotela, ale także z dowolnego miejsca na ziemi.


Inne artykuły

Kto jest najbardziej narażony na śmierć z powodu COVID-19. Wyniki badań szwedzkich naukowców

Samotny mężczyzna o niskich dochodach, z niższym poziomem wykształcenia - to osoba częściej narażona na śmierć z powodu COVID-19 niż inni chorzy. Takie są wyniki badań szwedzkich naukowców z Uniwersytetu Sztokholmskiego, które opublikowano w czasopiśmie akademickim Nature Communications.

Data publikacji: 15-10-2020

ZE PAK kupuje pierwsze stacje tankowania wodorem samochodów osobowych i autobusów

ZE PAK SA, producent energii z grupy Zygmunta Solorza, dzięki umowie z firmą Nel Hydrogen (Nel) zakupił stacje tankowania zielonym wodorem samochodów osobowych i autobusów. Będą to pierwsze stacje wodorowe ZE PAK w Polsce.

Data publikacji: 15-10-2020

Lekarze zapraszają polityka na SOR. "Zabezpieczymy go, żeby przeżył przynajmniej 20 minut"

Goście programu Debata Dnia komentowali wpis polityka Konfederacji Jacka Wilka, który bagatelizuje skutki zakażenia koronawirusem. - Zaprosiłbym tego polityka na oddział mój czy doktora Serednickiego - mówił prof. Andrzej Matyja. - Postaramy się zabezpieczyć posła na tyle, żeby przeżył przynajmniej 20 minut - dodał dr Wojciech Serednicki. Wilk odpowiedział na Twitterze.

Data publikacji: 15-10-2020

Na tor kolarski w Pruszkowie wkracza komornik. "Jak grom z jasnego nieba"

W najbliższy piątek komornik podejmie czynności egzekucyjne na torze kolarskim w Pruszkowie - poinformował w mediach społecznościowych poseł Tomasz Zimoch. Dyrektor sportowy PZKol Marek Leśniewski obawia się, że w tym roku na obiekcie nie odbędą się już żadne imprezy.

Data publikacji: 15-10-2020

Liga Narodów. Polska-Bośnia i Hercegowina. Wynik meczu

Polska pokonała Bośnię i Hercegowinę 3:0 (2:0) w meczu piłkarskiej Ligi Narodów we Wrocławiu. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a jedną Karol Linetty. Goście od 15. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Anela Ahmedhodzica. Biało-czerwoni zostali liderami grupy A1.

Data publikacji: 15-10-2020