Sensacyjne nagranie. Rodzina amurskich tygrysów nad brzegiem jeziora [WIDEO]

Największe na świecie drapieżne koty zostały nagrane przez fotopułapkę nad brzegiem jeziora w rezerwacie przyrody Kraina Leoparda na Dalekim Wschodzie Rosji. To unikalne nagranie - tamtejszym przyrodnikom pierwszy raz udało się uwiecznić czteroosobową rodzinę amurskich tygrysów u wodopoju. Gatunek ten znajduje się na granicy wymarcia.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Niedziela, 21 czerwca

Resort zdrowia poinformował w niedzielę o 311 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Oznacza to, że w sumie zachorowało 31 931 osób. Na Covid-19 zmarło kolejnych 10 chorych, a liczba wszystkich ofiar sięgnęła 1356. Epidemia nie zwalnia również w Niemczech. Współczynnik reprodukcji koronawirusa wzrósł tam z 1,79 do 2,88. Aby epidemia zaczęła wygasać musi on wynosić mniej niż jeden.

Data publikacji: 22-06-2020

Mówił po angielsku do Trzaskowskiego. Zaskakująca reakcja prezydenta Warszawy

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski był w niedzielę w woj. podlaskim i odwiedził m.in. Białystok oraz Supraśl. W tym drugim miejscu podszedł do polityka mężczyzna, który mówił po angielsku. Po krótkiej wymianie zdań prezydent Warszawy powiedział: nie masz amerykańskiego akcentu. Brzmisz jak Polak.

Data publikacji: 22-06-2020

Pogotowie przeciwpowodziowe na Śląsku

Pogotowie przeciwpowodziowe ogłosił w niedzielę wojewoda śląski w dwóch kolejnych powiatach – raciborskim i wodzisławskim. Od piątku pogotowie obowiązuje na terenie 5 innych i miasta Bielsko-Biała.

Data publikacji: 22-06-2020

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się tatuażem. Spadła na nią fala krytyki

Wiktoria Gąsiewska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, gdzie prezentuje swój nowy tatuaż. Nowy nabytek na ciele dziewczyny wywołał sporą burzę w komentarzach. Jak można się było spodziewać - w obronie swojej ukochanej stanął Adam Zdrójkowski. Co prawda do grona najbardziej wytatuo...

Data publikacji: 22-06-2020

Wilki morskie – szaleńczy plan, który nie może się udać

Historie z czasów drugiej wojny światowej fascynują, przerażają i ciekawią do dziś. Ówczesne zdarzenia niejednokrotnie stały się inspiracją dla filmowych i serialowych produkcji, które ciepło przyjęte zostały nie tylko przez miłośników historii. Jedną z ciekawszych propoz...

Data publikacji: 22-06-2020