Sia w zeszłym roku adoptowała dwóch chłopców. Ich wiek jest sporym zaskoczeniem

Sia to znana na świecie wokalistka i autorka tekstów. To ona odpowiadała za jedne z największych hitów takich gwiazd jak Rihanna, Pink czy Beyonce. Jednocześnie robi wielką furorę w świecie muzyki swoim własnym głosem i kompozycjami. O jej karierze można dowiedzieć się wiele, ale gwiaz...


Inne artykuły

„Batwoman” - Ruby Rose rezygnuje z roli w serialu!

Serial „Batwoman” od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Wielu fanów uważało, że historia o żeńskiej wersji Batmana nie okaże się sukcesem. Te przypuszczenia wkrótce znalazły potwierdzenie w niezbyt pochlebnych recenzjach serialu. Co więcej, ekipa filmowa wciąż napotykała...

Data publikacji: 22-05-2020

Szef Trójki: miałem informacje, że coś jest nie tak z Listą Przebojów. Nie chciał powiedzieć, od kogo

Szef Trójki: miałem informacje, że coś jest nie tak z Listą Przebojów. Nie chciał powiedzieć, od kogo Dostałem informację, że coś jest z tym notowaniem. Zdecydowałem, że to notowanie najlepiej będzie unieważnić i dojść do prawdy, co tak naprawdę się stało - mówił na czwartkowej Komisji Kultury i Środków Przekazu w Senacie dyrektor radiowej Trójki Tomasz Kowalczewski. - Marek Niedźwiecki i Bartek Gil są najuczciwszymi ludźmi na świecie. Co spowodowało, że wylałeś na nich cysternę nieczystości? - pytał dyrektora rozgłośni Ernest Zozuń, przedstawiciel związku zawodowego dziennikarzy Trójki.

Data publikacji: 22-05-2020

Stella Meghie wyreżyseruje film o Whitney Houston. Rodzina usunie kontrowersje?

Stella Meghie wyreżyseruje film o Whitney Houston. Rodzina usunie kontrowersje? Anthony McCarten, twórca scenariuszy do głośnych filmów biograficznych, jak muzyczny "Bohemian Rhapsody" czy polityczny "Czas mroku", napisze kolejny - tym razem do fabuły poświęconej Whitney Houston. Film będzie nosił tytuł "I Wanna Dance With Somebody", a reżyserować ma go Stella Meghie. Pieczę nad całością sprawuje rodzina zmarłej artystki.

Data publikacji: 22-05-2020

Jacek Sasin dla "Gazety Polskiej": Stałem się symbolem

"Stałem się symbolem działań mających doprowadzić do tego, by mimo epidemii wybory odbyły się w terminie konstytucyjnym. W związku z tym trzeba było mnie wściekle zaatakować, a przy okazji zohydzić cały proces wyborczy" - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Data publikacji: 22-05-2020

Bydgoszcz: Tajemniczy wypadek. Samobójstwo kierowcy?

W minioną niedzielę (17 maja) pod Bydgoszczą doszło do tragicznych i zagadkowych wydarzeń. Sprawę wyjaśnia tamtejsza prokuratura – donosi "Express Bydgoski".

Data publikacji: 22-05-2020