Strażnicy miejscy zatrzymani za zrywanie plakatów. Urzędnicy tłumaczą

Ściągamy plakaty, które są powieszone na miejskiej infrastrukturze np. barierkach, latarniach. Robimy to od wielu lat w Wałbrzychu - powiedział rzecznik wałbrzyskiego magistratu Edward Szewczak. W sobotę policja zatrzymała strażników miejskich, którzy zdejmowali plakaty.


Inne artykuły

Jak się czuje Adam Małysz, który niedawno otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Adam Małysz ogłosił, że jest zakażony koronawirusem. Na szczęście skoczek swoją chorobę przechodzi bezobjawowo. Przestrzegł swoich fanów, aby o siebie dbali i uważali, bo zagrożenie jest realne. Teraz postanowił zdradzić, jak się czuje, a także co robi podczas kwa...

Data publikacji: 28-06-2020

Rodzina Adamsów – ekscentryczna familia z nutką grozy

Dziesiątki lat kinematografii dostarczyły nam setek świetnych filmów, spośród których bez trudu możemy wybrać produkcje najbardziej zapadające w pamięć. Jedną z nich z pewnością są losy pewnej nietuzinkowej rodziny, której sam wygląd może wywołać u nas pewnego rodzaju szo...

Data publikacji: 28-06-2020

Święty Michał depczący szatana kojarzy im się ze śmiercią Floyda. Chcą przeprojektowania orderu

Święty Michał depczący szatana kojarzy im się ze śmiercią Floyda. Chcą przeprojektowania orderu Aktywiści na rzecz walki z rasizmem w internetowej petycji zażądali przeprojektowania jednego z najważniejszych brytyjskich odznaczeń - Orderu Świętego Michała i Świętego Jerzego. Według nich, wizerunek świętego Michała, który na awersie orderu trzyma nogę na głowie szatana, przypomina śmierć George'a Floyda.

Data publikacji: 28-06-2020

"Bo rzeczywistość staje się dowcipem", "bo nie chcę być ciągle zlewana". #milionypowodów, by iść na wybory

"Bo rzeczywistość staje się dowcipem", "bo nie chcę być ciągle zlewana". #milionypowodów, by iść na wybory W ramach akcji #milionypowodów do pójścia na wybory zachęcają piosenkarze, aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy. Przekonują, że każdy oddany głos ma znaczenie.

Data publikacji: 28-06-2020

"Rzeczpospolita": Hotele wciąż świecą pustkami. Obniżki cen i zwolnienia

Przeszło trzy czwarte hoteli miejskich i blisko połowa położonych poza miastami informuje, że na lipiec i sierpień ma zaledwie 20 proc. zarezerwowanych pokoi - podaje w piątek "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 28-06-2020