"Super Express": Mateusz Morawiecki ma zostać zastępcą Jarosława Kaczyńskiego

Premier Mateusz Morawiecki wkrótce ma zostać zastępcą Jarosława Kaczyńskiego w partii - ustalił "Super Express". Zdaniem jednego z rozmówców dziennika, może to być również "namaszczenie" premiera na przyszłego lidera PiS.


Inne artykuły

​"Więź": Biskup Edward Janiak naciskał na wyświęcenie kleryka-pedofila

Biskup kaliski Edward Janiak domagał się jak najszybszego dopuszczenia do święceń kleryka Krzysztofa S., o którym wiedział, że ma skłonności pedofilskie - informuje katolicki magazyn "Więź".

Data publikacji: 24-06-2020

Astronauci z kapsuły Dragon są już na pokładzie ISS

Dwaj amerykańscy astronauci Robert Behnken i Douglas Hurley z kapsuły Dragon są już na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Misja firmy SpaceX miliardera Elona Muska oraz NASA przebiegła w weekend bez zakłóceń.

Data publikacji: 24-06-2020

MNiSW o informacjach "GW" dotyczących likwidacji PAN: Dementujemy

Dementujemy informację, że Polska Akademia Nauk ma zostać zlikwidowana. Jest to teza, która nie ma najmniejszego pokrycia w rzeczywistości - napisał resort nauki we wtorek (2 czerwca) oświadczeniu dotyczącym artykułu w "Gazecie Wyborczej".

Data publikacji: 24-06-2020

Oszustwo na panele słoneczne

Do redakcji Interwencji zgłosiły się osoby oszukane przez Tomasza D. z Warszawy. Mężczyzna oferował klientom z całej Polski montaż paneli fotowoltaicznych, pomagał nawet w zaciągnięciu kredytów na inwestycję i… zniknął z pieniędzmi.

Data publikacji: 24-06-2020

II dzień Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie - oglądaj

Zapraszamy na transmisję z drugiego dnia Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie. Zaproszeni goście przez trzy dni będą zastanawiać się jak połączyć interesy przedsiębiorców i ochronę środowiska.

Data publikacji: 24-06-2020