Szczepionka przeciw Covid-19 będzie szybciej? Decyzja Europejskiej Agencji Leków

Europejska Agencja Leków (EMA) ogłosiła we wtorek, że przyspieszy proces zatwierdzania szczepionki przeciw Covid-19, przygotowywanej przez niemiecką firmę BioNTech we współpracy z amerykańskim koncernem Pfizer - poinformowano w komunikacie.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 6 października

2236 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w Polsce i 58 kolejnych ofiar - to wtorkowy bilans przedstawiony przez ministerstwo zdrowia. Szef resortu zapowiedział zero tolerancji dla braku maseczek. Wśród nowych zakażonych chorobą COVID-19 są m.in. prezydent Zielonej Góry oraz jeden z piłkarzy reprezentacji Polski. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 07-10-2020

Seria śmiertelnych wypadków na drogach woj. śląskiego

Jesienią w istotny sposób zmieniają się warunki jazdy - przypominają śląscy policjanci, apelując o ostrożność do kierujących i pieszych. Od niedzieli na drogach regionu życie straciły cztery osoby - kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych, dwóch rowerzystów i motorowerzysta.

Data publikacji: 07-10-2020

"Ludzie życzą sobie zmarłych na ulicach"

- Ludzie sobie życzą, na zasadzie chleba i igrzysk tego, żeby widzieli zmarłych na ulicach. Tego na szczęście nie widzimy i mam nadzieję, że tego się nie doczekamy. Nie życzyłbym sobie tego jako wirusolog i nie życzę tego państwu - mówił w Debacie Dnia dr hab. Tomasz Dzieciątkowski z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Data publikacji: 07-10-2020

Dawid Ogrodnik – gwiazdor filmu „Ostatnia rodzina”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

Dawid Ogrodnik to polski aktor filmowy i teatralny. Znany jest z takich produkcji, jak „Ida”, „Ostatnia rodzina”, „Jestem Bogiem” czy „Broad Peak”. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Orłów i Złotych Lwów za role w film...

Data publikacji: 07-10-2020

Szklana pułapka 2 (1990) - klasyka sensacyjnego kina

"Szklana pułapka 2" to film nakręcony w 1990 roku, który jest już drugą częścią jednej z najbardziej kultowych serii filmów akcji. Tym razem przeciwnikami Johna McClane będzie grupa terrorystów, która opanowała lotnisko.  Tytuł oryginalny: Die Hard 2Gatunek: Akcja /...

Data publikacji: 07-10-2020