Szybsze prace nad szczepionką. Jest unijne rozporządzenie

Kraje Unii Europejskiej przyjęły we wtorek rozporządzenie unijne, którego celem jest przyspieszenie opracowania i wdrożenia szczepionki przeciwko Covid-19 we Wspólnocie.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 14 lipca

Czerwcowe wesele w Małopolsce okazało się być źródłem kolejnych zakażeń koronawirusem. Na przyjęciu była jedna osoba zakażona. Teraz jest ich co najmniej 151. W Radomiu z kolei pozytywny wynik testu otrzymał jeden z księży. Wierni pytają, dlaczego odprawiał mszę, czekając na rezultat badania. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 15-07-2020

Bon turystyczny nie dla emerytów i rencistów. Sejmowa komisja przeciwko poprawce Senatu

Sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny odrzuciła we wtorek propozycję Senatu, by bonem turystycznym objąć emerytów i rencistów; poparła natomiast poprawki Senatu, zgodnie z którymi bonem zostaną objęte dzieci rodziców pracujących za granicą. Komisja ta rozpatrywała we wtorek uchwałę Senatu w sprawie ustawy o Polskim Bonie Turystycznym.

Data publikacji: 15-07-2020

Rząd przedłużył zakaz w międzynarodowym ruchu lotniczym

Rząd do 28 lipca br. przedłużył zakaz połączeń lotniczych w ruchu międzynarodowym. W stosunku do obowiązującego, ale kończącego się rozporządzenia sprzed dwóch tygodni, nie zmieniono nic na liście krajów, do których można podróżować samolotem.

Data publikacji: 15-07-2020

Jada Pinkett Smith zdradzała Willa z młodszym raperem. Wyciekły kompromitujące SMS-y

Will Smith wraz ze swoją żoną, Jadą Pinkett Smith, niewątpliwie tworzą jedną z najgorętszych par amerykańskiego show biznesu. Oboje słyną między innymi z tego, że chętnie szokują opinię publiczną dość oryginalnym podejściem do kwestii małżeństwa, a także wychowywania dzieci. Nie zmienia to jednak fa...

Data publikacji: 15-07-2020

Do gwiazd – przyjaźń receptą na problemy

Przyjaźń potrafi być naprawdę piękna i potrafi pomóć nam nawet w najtrudniejszych chwilach. Bliskie nam osoby są w stanie wyciągnąć nas nawet z największych tarapatów i pomóc nam odnaleźć się w codziennych sytuacjach. Czasem przyjaciele stają się też receptą na aklimatyzację w n...

Data publikacji: 15-07-2020